0
clear
  • Кристално Овошје Цреша Капка Обетки За Жени Нерѓосувачки Челик Розова Цреша Обетка Женска Самовила Мода Бохо Накит Подарок
  • -20%
  • -20%
Кристално Овошје Цреша Капка Обетки За Жени Нерѓосувачки Челик Розова Цреша Обетка Женска Самовила Мода Бохо Накит Подарок

Кристално Овошје Цреша Капка Обетки За Жени Нерѓосувачки Челик Розова Цреша Обетка Женска Самовила Мода Бохо Накит Подарок

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пол : Женскаобликшема : Срцев Стил : Трендиматеријал : Металметали Тип : Нерѓосувачки Челик Име На Брендот : Ицфцвеоригин : Копно Чинакн : Жеџијангитем Тип : Обеткаопрема Тип : Капка Обеткафини Или Мода : Мода Кристално Овошје Цреша Капка Обетки За Жени Нерѓосувачки Челик Злато Розова Цреша Приврзок Обетка Самовила Мода Накит 2021 Подарок Кристално овошје Цреша Капка Обетки За Жени Нерѓосувачки Челик Розова Цреша Обетка Женска Самовила Мода Бохо Накит Подарок 2023.

Главните својства

Избор на купувачот

Времето и TRU женските обетки од лисја од лисја се совршен додаток за крајбрежната вибрација на Бохо Диза

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот Жените Дијамант �

Дами Прстен Легура Позлатени 14к Розово Злато Боја Сепарација Прстен накит подароци точка : Избрани висо

Опис Изработен од легирани материјали, овој уникатен и нежен дизајн прстен е едноставен, стилски, елега�

Преглед : 100% нов дизајн и висококвалитетни задолжителни работи за модните жени имаат прекрасен изгледс�

Различни големинипуштете го врвот на раката да блесне 1 € Големина на Прстен : прикажан материјал : прик�

Опис : дизајнот На Геометриска форма е многу уникатен, модерен и ве одржува во првите редови на модата И �

Женски луксузни сјајни ринзони капки за капки обетки за коктел забава Спецификации за подароци : Сјаен

Информации за производот : Тип : Прстени, Прстениматеријал : процес На Третман На Бакар : масло што капе : �

Сребрен Женски Прстен Високо полиран (без позлата) Прстен од нерѓосувачки Челик ОПИС ЗА СРЕБРЕН ЖЕНСКИ �

Овие големи нараквици со тркалезни прстени ќе ги држат безбедно вашата куќа и клучевите од автомобилот

Зајакнете ја вашата мода со оваа нараквица за лична карта од не'рѓосувачки челик на зглобот Одликувајќи

Палми од смола што висат од месинг од златен тон, ќе ви имаат материјали за сонување во Калифорнија : мес�

Камењата во боја можеби биле третирани или симулирани Дијамант Камен Тежина : 2 кт природни 6ММ Скапоцен�

Тип : Ѓердан состојба : нов и добар квалитет одличен додаток и декорација за вашиот дневен и свечен фуста

Ако сакате да додадете малку стилска искра во вашата забава, не гледајте подалеку од оваа спектакуларна

Опис Станува збор за креативни и извонредни дамски обетки, главно изработени од безбедни и нежни дрвени

Please wait...