0
clear
  • Скенструт Алуминиумска Моќност за 2kw 4kW Raymarine; Garmin & Navico BR24 3g 4G Radomes
  • -20%
  • -20%
Скенструт Алуминиумска Моќност за 2kw 4kW Raymarine; Garmin & Navico BR24 3g 4G Radomes

Скенструт Алуминиумска Моќност за 2kw 4kW Raymarine; Garmin & Navico BR24 3g 4G Radomes

DEN 5102.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Инсталира на покривот на кабината, флибриџ или лак. Антената се прицврстува со сопствени завртки за монтирање. Претходно дупчат дупки за монтирање. Внатрешно управување со кабел. Водонепропустлива основна заптивка. нема потреба од заптивната смеса. Бел прав обложен. 25° По потпирање. Внатрешно монтиран кабелски печат Скенструт Алуминиумска Моќност за 2kw/4k W Raymarine; Garmin & Navico BR24/3 G/4 G Радоми.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова е последното преносно радио што некогаш ќе мора да го купите Има огромна антена од 200 мм ферит, кој го

Моќност : DC 3v AAX2 батерии (Батеријата Не Е Вклучена) Големина : 1056527мм Телескопскиот приемник на антената е

16 канали Опционално Гласовно Благовештение 5 W / 1 W VHF излезна моќност 12.5 / 25 k Hz Растојание На Канали CTCSS / DCS

ОВА QFX am / FM / shortwave 3бенд радио нуди AM, FM, и кратки бранови 3бенд радио ПРЕДВОДЕНА моќ индикатори...

Motorola Talkabout enther mr350r Е крајната алатка за комуникација за сериозниот ентузијаст на отворено Со опсег до 35 �

KA500 е совршено радио за итни случаи и катастрофи Има можност да добие широк спектар на емитување, како шт

Останете поврзани на водата Со Морското Радио Црн Океанус д од Uniden® UM415 се одликува со целосна Класа Д ДС

●FM / AM & Временско Радио Qrank Радио Светски Приемник За Итни Случаи! Бидете први што ќе бидете известени за

Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од светот што брз

Ако ви треба удобен систем за комуникација на работното место или за вашата следна авантура на отворено

Овој Sangean® Pocket AM / FM радио (Clear) нуди Sangean DT120 јасен џеб AM / FM радио (јасно) Овој џеб AM / FM радио (Clear) е одлична с�

За овој проект Одличен прием : вклучувајќи : 1) моќен DSP чип што го прави почувствителен при примање сигна�

Please wait...