0
clear
  • Безжичен 2 Фау Дрво Слепи 30.5 Широк 64 Долг, Мек Бел, Мазен
  • -20%
  • -20%
Безжичен 2 Фау Дрво Слепи 30.5 Широк 64 Долг, Мек Бел, Мазен

Безжичен 2 Фау Дрво Слепи 30.5 Широк 64 Долг, Мек Бел, Мазен

DEN 704.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

5" Широк х 64 " Долг, Мек Бел, Мазен (FCX30564 WH). прозорецот е до т да не е длабок 2 инчи за да се инсталира s prtil внатре во монтирање. За n надвор планината dd t да не 1/2-инчен или повеќе да r мерење за покривање на саканиот повторно. Нашите Ролетни Од Дрво Од 2 Инчи се дизајнирани за широк спектар на големини на прозорци nd стилови.ВНАТРЕ И НАДВОР МОНТИРАЊЕ : овој слеп цн монтиран внатре nd надвор од прозорецот . Рекорд најтесниот мерење.Стеелимпортнт! - Оваа слепа е 29,5" широка до ниска за монтирање на слепи внатре 30,5" широк прозорец. Погледнете ја инструкцијата за мезеринг за ул. Големини наведени во опис на производот повторно се наведени по ширина n висина. редоследот на големината ќе дојде со 1/2-инчен дедукти на него во р прозорецот правилно. Бежичен 2 "Вештачко Дрво Слепи 30.Понудата е предмет на достапност. р слепи ќе пристигне до точно 29,5 " широк. Ако pln за монтирање на оваа слепа надвор од прозорецот dd саканата ширина за покривање, плус 1/2". Препорачани мтч е поблиску до n ntique Бела боја.ШИРИНА И ДОЛЖИНА : за мерка за ширина р прозорец хоризтли на три места однадвор до прозорец : горе, средно, крајно дно.Грижата за клиентите е наш главен приоритет. За st fit, пронајдете ја големината со ширина најблиску до r мерењето. За сент мтч ве молиме погледнете ги описните фотографии на производот. слепи тн р снимен мерење ќе работи и слепи цн престана т њујорк позитивни во рамките на прозорецот .БОЈА МТЧ & ДИЗАЈН : оваа фукс дрво слепи Е Мека Бела боја нуди wrm nd поканува изглед за r дома. Внатре во планината менс целосно инсталирање на слепи во прозорецот . Овие слепи фатури безжични операции, систем за подигнување што се спушта за да се крене или спушти со само допир.

Главните својства

Избор на купувачот

Елегантен ,esетски, елегантен и практичен, овој нов модел Од Евива ја редефинира модерната суета во бањат

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : ЦЗ (Кубен Циркониум)Камен Количина_1 : 22платинг : Родиумстоун

Топла јаворска завршница го открива богатото дрвено зрно на оваа рамка и квалитетната изработка Традиц

Достапно во неколку лесно затемнети нијанси, помага усните да бидат помеки, порозови и поздрави Навлажн

Фарида Заман претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 15х17, насловено "Цвете

Замена На Почетни Компоненти 3363394 Пумпа За Машина За Перење За Кенмор / Sears 11082682620 Мијалник ве Молиме зап

Додадете рустикален шарм во вашата соба со оваа трендовска декоративна акцентна перница со ленти од ал�

Каролини Богатства 8144Килим Рак Машина Перат Меморија Пена Мат, 19 Х 27", разнобојни Уметнички Дела на подо�

Опис мрежата За Фаќање е лесна за носење, децата можат да носат насекаде со јажиња, инспирирајќи ја коор�

Повод : Божиќ Пол : Девојки Тип на шема : Цртан Филм Тип на ракав : Без Ракави Ако имате било какви прашања,

Металната Столица На Дхп Колтон Со Седиште Од Дрво Од Брест Е последниот допир што и е потребен на вашат�

Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см / 45.67 "Ракав : 59см / 23.23" Рамо : 46см / 18.11 "Должина

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот : Без Ракави Јака : V вр

Please wait...