0
clear
  • Кембриџ Лиам Геометриски Волна Тркач Килим, Слонова Коска 'Рѓа, 2' 6 8'
  • -20%
  • -20%
Кембриџ Лиам Геометриски Волна Тркач Килим, Слонова Коска 'Рѓа, 2' 6 8'

Кембриџ Лиам Геометриски Волна Тркач Килим, Слонова Коска 'Рѓа, 2' 6 8'

DEN 551.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните . Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Висина На Купот : . Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови .Сафавиех КЕМБРИЏ КАМ121И Рачно Изработен Тепих Од Слонова Коска / ' Рѓа Колекцијата Кембриџ носи модерен Американски стил во домот или канцеларијата со овој прекрасен избор на рачно тафтувани теписи од волна. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Килимот има приближна дебелина од 0,63 инчи. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.000 производи на SAFAVIEH денес. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени .

Главните својства

Избор на купувачот

Ова прекрасно светло дрво на бонсаи на уметноста Rock III Canvas се печати со употреба на највисок квалитет на

Затегнете во оваа супер кул мета инспирирана од Space Jam 2! Во вистинско миење на боја, оваа маица е направен

Еден чекор додава акценти на контрастна чипка на оваа стилска облека Еден чекор до 2 парчиња облека со ч�

МикроЈамка Килим Колекција Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во �

Чувајте удобно додека останувате активни во оваа маица со долг ракав од атлетски дела Оваа машка машка �

Ладното блок во боја на патент со ватирана јакна од Урбана Република е одлична за студените денови поме�

Оваа цврста печатена породилна туника од 24 / 7 комфорна облека е совршен додаток на гардеробата на која б

Трендовски изглед, и тоа е практично? Пријави ме! Loveубовта што може да се складира, прицврстениот аспира�

Пионерската жена класичен шарм 18инчен овален чинија служи шарм заедно со вашата омилена домашна храна..

Овој комплет за поправка на дебеломер на диск сопирачките е дизајниран да одговара на оригиналните ком�

ЦЕНТРИЧЕН ОЕМ ГЛАВЕН ЦИЛИНДАР ЗА ЗАМЕНА НА СОПИРАЧКИТЕ, КОМПЛЕТЕН ПОДГОТВЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ единица Ор�

Затегнете се во меки кадифен пижами од тајни богатства Приближно Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, поло

Уникатните Индустрии Ја Користат Оваа Фолија Розово Злато Број 0 Балон за да помогнат да се одбележи мно

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Ова основно тело за поставување на фармерки од Софија од Софија Вергара доаѓа со пресврт и впечатлив пр

Ликовна уметност УВ мастило за печатење на бело дрво од колекционерските колектори на уметноста Мармон

Прекрасен спектар на егзотични перници и пуфси за да одговараат на најразлични животни стилови Вклучув

Уметник : Kcdoodleart Subject : Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „самовили и шумски суштест�

Украсете за двор со мачка за надувување на време на празникот Овој празничен надувување е сигурен дека �

Одлично за училиште, спортска пракса, спиење и многу повеќе! Издржливиот надворешност ги прави овие тор�

Ханкук Вентус V2 Концепт2 (H457) Ултрависоки перформанси Hankook VentV2 Концепт 2 Гуми се дизајнирани за сите сезо�

Тенок фармерки за подигање со потресен среден индиго миење сребрени фармерки копродукции жени Ејвори в

Veratex, Inc Supreme Sateen 800THREAD COURT SCROLL SLEAD SETER SET : FULL SET Вклучува : Рамен лист (81 "X 96 "), вграден лист (54 "x 75 " x 15 "одговара

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Овој пар панталони има класична вклопување и права нога што седи малку под половината со засилени двојн

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски дет

Пауза за доцни ноќни студии : Овој пакет за нега на колеџ е колекционерски закуски за сервисирање, кои се

Трговска марка ликовна уметност "love v black " Canvas Art by Pela Studio : Artist : Pela Studio Subject : Typography Style : Современа проикциј�

Please wait...