0
clear
  • Божиќни Украси Заштеди
  • -20%
  • -20%
Божиќни Украси Заштеди

Божиќни Украси Заштеди

DEN 687.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Осветлена Пвц Божиќна Топка На Надувување Која Цврсто Стои Во Дворот, 24 Инчи голема Надворешна Декоративна Топка Со Светла За Декорација На Дворот и Базенот, Црвена Спецификација : големина На Производот : 60 см/23,62 Во Материјал : Пластика боја На Производот : црвена тежина : 554,6 g/1,22 lb Package големина : 21x16x7cm/8, 3x6, 3x2, 76in Карактеристики : 24-ИНЧЕН ЛЕР ЗА ПРОМЕНА На бојата : Има 16 Бои И 4 Режими На Осветлување Што Можат Да Бидат Од Далечинскиот Управувач. Овие Блескави новогодишни украси се со средна големина и погодни за внатрешен двор, градина, дрво, внатрешна и надворешна декорација. Овие Божиќни топки ви носат празнична со нивните светли ЛЕД светла.Голема тежина, може да остане во дворот : Откако дното е со мелени клинци, дури и силниот ветер не може да го разнесе. Тоа може да биде добро фиксирано во дворот без јажиња и влогови. Тие се совршени Божиќни украси на надувување. Светла и долготрајна ЛЕР : Вклучувајќи 3 парчиња 7 БАТЕРИИ ЛЕР работат околу 8 часа, во зависност од неговата работна боја. Тоа е доволно за празнична ноќ. И 7-те батерии лесно се заменуваат за празникот.Силен и издржлив, безбеден за употреба : божиќните украси на дворот се направени од пвц со висока јачина, што ќе спречи лесно кинење и кршење. ЛЕД светлата НА батерии го прават побезбеден за децата.Непобедлив Дизајн-Вода И Земја : Божиќната топка на надувување Може да стои на вода или на земја како непобедлива, без разлика како ќе ја турнете, таа веднаш ќе застане. Ова е дополнителен додаток за децата. Пакетот Вклучува : 1x Божиќни топки на Надувување 1x Светилка 1x Најлон Јаже3x Мелен Шилец Божиќна Топка за Надувување. Декорација На Забава. Божиќна Декорација. Домашна Декорација. ПРЕДВОДЕНА Светлина.

Главните својства

Избор на купувачот

Повеќето комплети за костуми за момчиња се комплицирани Ткаенината е цврста, мора рачно да ја поправите

Женски Секојдневен Удобен Градиент Печатење Памучен Џебен Фустан Без Ракавикарактеристики : Увезенпов

92"Големина : Л Половината : 72см80см / 28.65" стил : гаќи Костим за пливање за жени долги 3 парчиња костими за ка�

Интегрираната Велосипедска Сопирачка / Менувачи На Microshift Centos (Пар) е надградба на перформансите за пове�

Додадете боја и пизаза во вашиот дом со едноставно маргаритка 20 "x 20 " Сиена Икат Шеврон затворен / надвор�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

големина : види слика боја : види слика Материјал : дрво Вклучуваат : 1xlight ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Лесен За Упо�

Ое Креациите нудат достапни, висококвалитетни тркала за замена ВО стилот НА ОЕМ за вашиот автомобил, ка�

Карактеристики : 1.Флексибилни и лесни СТП инсталирајте за неколку минути користејќи ултра силна 3М авто

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

Distink® Прилагодена Налепница За Браник / Налепница за Автомобил 6 инчи на 6 инчи целосно печатење во Боја

Сјај Во Системот На Темна Галаксија Двострано Стакло Купола Планета Ѓердан Приврзок дизајнерскиот кон�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс маица За вратот На е�

Подобрени нивоа на удобност Одличното ракување со гумите и перформансите со голема брзина се загаранти

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага Жени Од Војна На Ѕвездите Ѕидниот Постер е дизајнира�

Можете исто така да ги ламинирате за да создадете знаци на вратата или знак за суво бришење за вашата ог�

Елените stags zander обичен пети Оксфорд е елегантна опција совршена за формални настани Вашето дете ќе ја це

Бидејќи нашите предмети се направени по нарачка и рачно склопени, може да потрае до 23 работни дена за да

Функција : 1 Висококвалитетни Материјали : Изработени од висококвалитетен метален материјал, комплетот

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

71" должина : 79см / 31 Уст : 82cm / 32 Сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Б .73" Должина : 89см / 35.☞Пролет Трендовски По�

Женски Моден Печатен Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облекакарактер

Класични корисни клин сандали со високи потпетици, клин пумпи чевли за вашите секојдневни или свечени о

Ангелската колекција вклучува некои од најубавите засенчени обрасци досега Оваа колекција е оригинале

Ен Шнајдерсман претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 14х11, насловено "Под

Уметник : Гроздобер лавоејебјект : People Style : ModernCentury Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подгот

Големина : С Половината : 5876см / 22,8329,92" колк : 102см / 40,16" Инсем : 71см / 27,95" Должина : 104см / 40,94" Сугерираат Висин

80 t Tops Должина : t12.(1 инч=2,54 см) 47 Tpants Должина : t15 99 t Bust : t20 Моден Стил : Долг ракав, тркалезен врат, Маица печа

Please wait...