0
clear
  • Предна Вилушка Сетер Возач Сет ПОПРАВКА САМ Велосипед Бб Алатка ЗА Надворешно Возење Велосипед
  • -20%
  • -20%
Предна Вилушка Сетер Возач Сет ПОПРАВКА САМ Велосипед Бб Алатка ЗА Надворешно Возење Велосипед

Предна Вилушка Сетер Возач Сет ПОПРАВКА САМ Велосипед Бб Алатка ЗА Надворешно Возење Велосипед

DEN 303.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Апликација : велосипед предна вилушка поправка на слушалки за возачи инсталирајте алатки за надворешен дијаметар од 28,6 мм, 1,25 инчи (1-1/4") нестандардни, 1,5 инчи (1-1/2") стандардни заострени вилушкиматеријал : Изработен од челик и материјал од легура на алуминиум, висока јачина и лесен и надграден дизајн за полесно ракување и долга рачка спречете ги рацете да ве повредат. Лесен За Инсталирање : Лесен за употреба и склопување, само лизнете го надворешниот ракав преку цевката за управување, спуштете го внатре, со цевката за управување со делот за игла за усогласување, а потоа дајте му чешма и готово Преден Сетер За Вилушка : тоа е одлична пренослива алатка за алатка за поправка на велосипеди, механика за домашни велосипеди и пакет за велосипедизам На отворено : Вклучете 1 ракав, приклучок за права цевка од 30 мм и спецификација : Материјал : Челик, Алуминиумска Легура : ракав 17cmx3, 6cm/6.69nchx1, 42nchpackage вклучува : 1 велосипед вилушка ракав2 Цевки Пред Вилушка Сетер возачот во собата поправка. Алуминиумска Легура Велосипед Бб Алатка Ракав Приклучок во. Поправете Додатоци ЗА ПЛАНИНСКИ Велосипед САМ.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25" 32 " Севкупна длабочина предна до грб : 1,5" Севкупна длабочина предна до

Ultra Desshigh Fashion Colorswasshed Woolunique Designs1 Година ограничена гаранција Оваа ризичка дома Бредбери падови 5 стапки x

Додадете го привлечноста во вашиот луксузен декор за ентериер со овој детален килим Овој кралски килим

Завршете го својот костум за Ноќта на вештерките со оваа пластична играчка скит од патот до славење под

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Прославете го и негувајте го овој важен момент во вашиот живот стилски со овој породил на Лиз Ланге над �

Сите временски перформанси : Направени од нетоксични, отпорни на абење, рециклирани ПВЦ, панталони без Б

1,7 "Севкупно Полнење Отпорен на вода Отпорен на удар Клуч на тастатура CREE XPG2 S3 LED ЛЕД Средно (38 лумени, 4 H т

Направете го Мики Маус дел од плакарот на вашето мало момче со оваа облека за панталони со худи и џогер о

Револуционерно шише што ги одржува пијалоците освежувачки ладно со рафинирана функција и стил...

Револуционерниот систем за греење на водата Системот за греење на вода циркулира вода преку мека и удо�

Супермека мешавина од памук ве одржува удобно и пријатно Овој стил на завиткување со долги ракави од пл�

Кофата за пластично поштенско сандаче е забавен начин да ги дадете и примате вашите специјални вalentубен

Please wait...