0
clear
  • Бум 20х16 Велигден Зајак Венец Симпатична Зајакот Влезната Врата Добредојдовте Знак За Велигден Денот На Детето Роденден Свадба Годишнина Домаќинство Подарок
  • -20%
  • -20%
Бум 20х16 Велигден Зајак Венец Симпатична Зајакот Влезната Врата Добредојдовте Знак За Велигден Денот На Детето Роденден Свадба Годишнина Домаќинство Подарок

Бум 20х16 Велигден Зајак Венец Симпатична Зајакот Влезната Врата Добредојдовте Знак За Велигден Денот На Детето Роденден Свадба

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Крпа. Големина : околу 50*40СМ/20х16". Нето тежина : 0,3 КГ. Пакување : ОПП торба Сосема нов и висок квалитет. Овој Велигденски венец е полн со пролетни и светли бои. Декорацијата на зајакот е полна Со велигденска атмосфера. Многу е погоден за забави и градини. Овој Велигденски венец можете да го користите за украсување на вашиот дом, особено влезната врата, која може да се користи во затворени простории и на отворено, совршена декорација. Супер-симулација цвет дизајн, исто како вистински цвеќиња, елегантни и шармантни. Покрај тоа, користи висококвалитетни материјали со кратки купови, па затоа е многу издржлив и сигурен. Многу е погоден за луѓе на кои им се допаѓа, или за оние кои бараат поуникатни велигденски украси. Таа е погодна за домови, свадби, забави, фестивали и е совршена декорација.

Главните својства

Избор на купувачот

Компатибилен со моделите На Џип Гладијатор од 20202021 година;Вестин Про Тракс 4 инчни Шипки Со Нерф цевки и�

Донесете висококвалитетни кујнски гаџети во вашиот дом со Гудкук 12 "х 20' Нелеплива Ролна Хартија За Перг

За нашиот производ : памучната ленена ткаенина е еколошка и целосно биоразградлива, може да се загрее во

ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ нашите копчиња за влечење т шипки се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки чел�

Мишелин Дефанзивец 2 225 / 55Р18 98ховервјуд Бранителот на мишелин 2 е гума за сите сезони која надмина три во�

Материјал : Легитип : Ѓердан стил : женски стил стил на синџир : синџир за шифрирање без разлика дали е пов

Лофтус Интернационал Ова Многу 10 Фолија Со Тркалезна Форма Милар 18" Балоните ќе имаат вашата забава да и

Женските летни фустани ќе течат кога одите и ќе се чувствувате удобно низ вашата кожа мазна.П : дали ткае

Палта За Мажи Јакни На Отворено Со Цврста Качулка Џеб Со Патент Со Долги Ракави Пол : машки...

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Тип на шема : Отпечатоци Тип на ракав : Без Ракави Ако имате било какв�

Овие Фантоскопски Свилени Кадифени Серии Пом Пом Декоративни Перници За Фрлање Ќе го освежат вашиот до�

Алатките Капри 0 Степен Офсет Екстра Долги Клучеви За Завршување На Кутијата се дизајнирани да ви овозм�

Озарк Трага 12во1 Мулти Алатка : Оваа Озарк Патека 12во1 Мулти Алатка има се што ви треба во нотка, вклучува�

Оваа предсопственост ставка е како нова и во одлична состојба Како Ново Големина С Смена Обичен, малку ц

И се меша многу лесно, што го прави вкусно мазни сосови и сос секој пат Ова е брашното што ќе го сакате за

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Рикајте низ градот Оваа Ноќ на Вештерките со додаток за костими што ќе ве остави да се чувствувате како �

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

18" Топ Должина : 78cm / 30.62" Должина : 85.91" Топ Должина : 68.67"Големина : S Боја : Жените Биста : 99cm / 38.13"Големина : L Б

16мм Машки О" Прстен х 18мм Машки "О" Прстен"Одговара : 80 Доџ Д100, 80 Доџ Д100 Панел, 8082 Доџ Д150, 80 Доџ Д200, 80 Доџ Д300,

ФлоракрафтСтиропор Зомби ПС Черепот Масовно : Бело Идеален за украсување со боја, маркери или лента! Сов

Ликовите на дизни / пиксар сега препознаваат и комуницираат едни со други како што прават на екранот! Де�

Please wait...