0
clear
  • Цвет Еварт Цветни Тркач Килим, Слонова Коска Сина, 2 '3 8'
  • -20%
  • -20%
Цвет Еварт Цветни Тркач Килим, Слонова Коска Сина, 2 '3 8'

Цвет Еварт Цветни Тркач Килим, Слонова Коска Сина, 2 '3 8'

DEN 551.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Боја : Слонова Коска/Сина. Килимите што ја сочинуваат Колекцијата Цвет Сафавиех се класични закачени килими направени од најдобрата мека волна во широк избор на големини, бои и дизајнерски дезени кои носат модерен блесок и мода на англискиот чинц и блок отпечатоци. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Заштедете Пари. Висина купот : 0. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Достапно во повеќе големини. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.Колекција на Килими од цвет Земја-Секојдневен Цветен Килим кантри секојдневните ентериери се освежуваат и ревитализираат во обемната колекција на светло обоени цветни дизајни пронајдени во Нашата Колекција На Цветови. 85% Волна, 15% Памук.Продавница Safavieh на . Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно.

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

Комплет За Предни Топчести Споеви Компатибилен со 1996 2004 Исузу Родеопозиција : Предна Белешка : Комплет

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Спецификација : Ткаенина : Изработена од висококвалитетна лесна винилна ткаенина Занает за печатење : 3�

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Име на производ : Симпатична Крпа Во Позадина Висечка Крпа Декорација Ѕид Студентски Дом Изнајмување Ку

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

Спецификации : Материјал : Најлон, Спандекс Стил На Градник : Притисни Нагоре Форма На Чаша : Три Четврти�

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

ПРОДАЖНА ТОЧКА : Подобрете го изгледот на вашиот дом со зачинување на вашиот прозорец Додадена дневна п

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Please wait...