0
clear
  • Валкач Женски Чипка Долна Жица Градник Плус Големина Чаши Тенки Необложени Дише Секојдневна Бралета
  • -20%
  • -20%
Валкач Женски Чипка Долна Жица Градник Плус Големина Чаши Тенки Необложени Дише Секојдневна Бралета

Валкач Женски Чипка Долна Жица Градник Плус Големина Чаши Тенки Необложени Дише Секојдневна Бралета

DEN 271.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : . Материјал : Најлон, Спандекс. Стил На Градник : Притисни Нагоре. Форма На Чаша : Три Четвртини (3/4 Чаша). Тип На Поддршка : Под Жица. Тип на ремен : Неконвертибилни Ремени, Прилагодени-ремени. Тип на затворање : Три Кука-и-око. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Чипка. Стил : Секојдневно. Дебелина На Чашата За Мувла : Тенка Чаша За Мувла. Пол : Жени. Тип На Ставка : Градници. Опис На Големината : . ГрадникГорна бистаДолен обем на градите. 34/75С89-91см 35.0"-35.8"74-76см 29.1"-29.9". 34/75Д91.5-93.5 цм 36.0"-36.7"74-76см 29.1"-29.9". 36/80С94-96см 36.9"-37.7"79-81см 31.0"-31.8". 36/80Д96.5-98.5 цм 37.9"-38.7"79-81см 31.0"-31.8". 38/85С-99-101см 38.9"-39.7"84-86см 33.0"-33.8". 38/85Д101.5-103.5 см 39.9"-40.7"84-86см 33.0"-33.8". 40/90С104-106см 40.9"-41.7"89-91см 35.0 "-35.8". 40/90Д106.5-108.5 см 41.9"-42.6"89-91см 35.0 "-35.8". Пакетот вклучува : . 3 х чипка долна жица градник. Забелешки : . 1.Бидејќи станува збор за рачно мерење, ќе има грешка од 1-2 СМ. 2.Поради различни монитори, постојат одредени разлики во рендерирањето на боите. Дизајн на градник со минимизатор за визуелно намалување на волуменот на бистата наместо физички потиснување на бистата во обид да се намали испакнувањето. Идеален за потенок и помазен изглед. Чипка долна жица градник : чипка везови необложени под жица чаша има аголни и вертикални рабови со мрежа поставата под агол споеви за поддршка и одвојување. Удобноста на грбот во Форма На Буквата У помага да ја тргнете тежината од рамената за крајна удобност. Високите страни и грбот што има зашиена мека еластика на рабовите овозможуваат мазнење на грбот и престој без возење. Прилагодливите меки четкани ремени на градникот без додаток плус големина можат да го намалат притисокот врз рамената и да спречат копање. Традиционално затворање со кука и очи за крајна удобност. На пресекот на удобноста и удобноста е овој градник со плус големина. Ве молиме изберете ја големината според табелата со големини.

Главните својства

Избор на купувачот

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

HD ултра чисто заоблено стакло за i Phone 11 Pro Max / Xs Max (6,5 инчи 2019 / 2018 ослободување) е 99,99% точен екран на допир...

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Комплет За Предни Топчести Споеви Компатибилен со 1996 2004 Исузу Родеопозиција : Предна Белешка : Комплет

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Карактеристики : Овој Дуксер Е Стилски И Удобен.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатена Прил�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Име на производ : Симпатична Крпа Во Позадина Висечка Крпа Декорација Ѕид Студентски Дом Изнајмување Ку

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

Please wait...