0
clear
  • Хукер 6905ХКР Заглавие За Издувни гасови одговара избери: 1967 - ФОРД Ф250
  • -20%
  • -20%
Хукер 6905ХКР Заглавие За Издувни гасови одговара избери: 1967 - ФОРД Ф250

Хукер 6905ХКР Заглавие За Издувни гасови одговара избери: 1967 - ФОРД Ф250

DEN 2543.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси. Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колектор Големина 2. Копач-свиткана цевки за непречено протокот на издувните гасови.; дизајниран за лесно, непроблематично вклопување.Заглавијата На Натпреварот хукер имаат стандардна завршница која има боја што се лекува со топлина и е отпорна на топлина., Колектор Должина 8 во. Колектор за долга транзиција за намален притисок на грбот. Дизајнирани за вредносниот купувач кој работи или со акции или со благо модифициран мотор, заглавијата на Конкуренцијата Хукер нудат премиум карактеристики по многу конкурентна цена.1976 ФОРД Ф250 8 Цил 5,8 Л 1968-1975 ФОРД Ф250 8 Цил 5,9 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите . машински прирабници, со заварени заптивки На о-прстен. Совршена површина за запечатување е обезбедена со 5/16 инчи. Одговара Изберете : 1967. Евентуално, познатиот Керамички Термички Бариера Слој Е достапен. Цевките се свиткани со мандрела за да ја одржат јачината на металот и да обезбедат конзистентен дијаметар на цевката на радиусите за да се максимизираат перформансите.Компатибилен со 67-74 Форд Ф-250 (4 WD) : 352-390, Големина Цевка 1.Изработен од издржливи благи челични цевки со 16 мерачи, дизајнот на заглавието На Конкуренцијата Хукер користи колектор со долга транзиција за да го намали притисокот на грбот и да го зголеми протокот на издувните гасови., Облик на пристаниште : Исто како И Пристаништето;заглавијата На Конкуренцијата Хукер нудат најдобра вредност на пазарот со заглавија со високи перформанси. 5/16€ машински прирабници за совршен печат. Индустријата е најдобар завари за издржливост. Искуството докажа дека оваа големина на прирабницата е идеална за одржување на интегритетот на заглавието и да биде доволно податлива за да ја запечати секоја издувна порта.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б...

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3'...

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Паричник Случај За Google Pixel 7, Pu Кожа Флип Капак Магнетни Затворање Картичка Држач Kickstand Капак 1.Изработен �

Елегантни Карирани Слаби Разнобојни Плус Големина ПАНТАЛОНИ 3xl (18) Ограничени Количини, Ексклузивно за !

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Големина : 11 Должина На Влошка : 10,5 см / 4,13" Препорачана возраст : 04 Месеци САД : 3,5 Велика БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 1

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

Please wait...