0
clear
  • Едниот Врв На Рамото За Жени Ракав За Капење Оглавник Врат На Желка Кошули Со Цветен Принт Долман Кафтан Пончо Туника Врв
  • -20%
  • -20%
Едниот Врв На Рамото За Жени Ракав За Капење Оглавник Врат На Желка Кошули Со Цветен Принт Долман Кафтан Пончо Туника Врв

Едниот Врв На Рамото За Жени Ракав За Капење Оглавник Врат На Желка Кошули Со Цветен Принт Долман Кафтан Пончо Туника Врв

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на екипажот, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот, материјалите се меки и еластични, Не се наредени, совршено е за сите сезони.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Повод : Секојдневниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. Натпревар : овие женски врвови се совршени за слоевитост или самостојно. Тоа е стилско парче изјава кога е поврзано со фармерки, хеланки, здолниште со молив или панталони за облечен/облечен изглед.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток Ракав Јака : О-Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Материјал : Изработен Од супер мека ткаенина, висококвалитетен материјал, еластичен, лесни, Не Гледаат Преку, Меки И Удобни.

Главните својства

Избор на купувачот

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Вашата девојка во движење ќе го сака лесниот стил на влечење на овие панталони со двојни панталони од Wond

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Машина За Перење / Миење Раце Совршено е да се комбинираат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не са

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Долна Јакна Состојба : Ново без тагматеријал : 100% Котонтаг Бр.Препорачано S

Tootsie Roll 4PK овошни миризливи меурчиња Tootsie Roll 4PK овошни миризливи меурчиња Децата ги сакаат миризливите ме

Уметник : ianaулијана Нансубјект : Флоралстајл : Мид век Модерен Производ Тип : Галерија обвиткано платно А

Уметник : Lightboxjournals Ubject : Animalstyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, ум

Земете ја патеката Ozark Trail од 50 степени со редовна големина за спиење на следната авантура! Торбата за сп�

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Please wait...