0
clear
  • Јлонг Монета Свинче Банка Цртан Филм Елен Во облик На Десктоп Декорација Орнаменти
  • -20%
  • -20%
Јлонг Монета Свинче Банка Цртан Филм Елен Во облик На Десктоп Декорација Орнаменти

Јлонг Монета Свинче Банка Цртан Филм Елен Во облик На Десктоп Декорација Орнаменти

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : . 1. Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив. 2. Свинче банка со голем капацитет, негувајте ги децата да развијат добри навики за финансиско управување. 3. Симпатичната форма е деликатна и доживотна. 4. Многу нежен, лесен за носење. 5. Ова е прекрасен подарок за децата. Спецификација : . Материјал : Винил. Тежина : Големи 350гр, Средни 250гр, Мали 200гр. Големина : Големи 16,5*18*19см, Средни 14.5*16.5*17.2 См, Мали 12.5*14*14.5 км. Боја : розова, сина. Пакетот вклучува : . Свинче банка*1. Забелешка : . 1. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм, ве молиме погледнете ја вистинската големина. 2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. Јлонг Монета Свинче Банка Цртан Филм Елен Во облик На Десктоп Декорација Орнаменти.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : 11 Должина На Влошка : 10,5 см / 4,13" Препорачана возраст : 04 Месеци САД : 3,5 Велика БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 1

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Сметајте на овој Кадифен кревет Фриц за да оживеете модерен изглед во светилиштето во вашата спална соб

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Features € карактеристики : опуштениот дводелен удобен комплет за долна облека се одликува со најсвилен па�

Класа 1 Приколка Накуцване курт класа 1 приколка куки се најлесните должност куки на нашиот заден монтир

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б Рач

Please wait...