0
clear
  • Подобри домови и градини со мешан материјал за ламба, дрвокрака и црна метална завршница, со AC Излез, вклучена LED -сијалица
  • -20%
  • -20%
Подобри домови и градини со мешан материјал за ламба, дрвокрака и црна метална завршница, со AC Излез, вклучена LED -сијалица

Подобри домови и градини со мешан материјал за ламба, дрвокрака и црна метална завршница, со AC Излез, вклучена LED -сијалица

DEN 447.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на вашиот дом или канцеларија. Металната база со дијаметар од 6 "има финиш на дрва што се совпаѓа со декоративното капаче за прекинувач. Тремпата 18" "Висока ламба нуди точка на артикулација во основата на металната сенка, овозможувајќи ви да ја насочите светлината каде и да е потребно. Светилката има и излез наизменична струја вградена директно во својата основа за удобен пристап до напојување на други уреди. Погодниот ротационен прекинувач за завршување на дрва на сенката на сијалицата од 9 W, што е вклучена оваа ламба за модерно дизајнирање во црн век, е совршена за дома, канцеларија или студентски дом. Лесен за употреба на ротирачки прекинувач на сенката за да се вклучи и исклучи ламбата. Висина од 18 инчи и нуди точка за артикулација во основата за да ја насочи светлината каде и да е потребно. Се одликува со вграден излез на наизменична струја во основата за напојување на други предмети.

Главните својства

Избор на купувачот

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галеријаобвиткано пл

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

КАИ е посветен на обезбедување оригинална опрема (ОЕ) квалитетни делови од телото и светла без висока це

Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен...

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Комплет За Предни Топчести Споеви Компатибилен со 1996 2004 Исузу Родеопозиција : Предна Белешка : Комплет

Тропска тема : шарена хартија за ткиво саќе папагал, овие можат да бидат обесени на таванот, гранките на �

Спецификации : Материјал : Најлон, Спандекс Стил На Градник : Притисни Нагоре Форма На Чаша : Три Четврти�

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Долна Јакна Состојба : Ново без тагматеријал : 100% Котонтаг Бр.Препорачано S

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

Оваа сезонска тема ќе биде вашето херојско парче за да го задржите во вашиот плакар цела година...

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Закачете се да се исуши.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трен

Земете ја патеката Ozark Trail од 50 степени со редовна големина за спиење на следната авантура! Торбата за сп�

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Ултрачистото, антитресено алфа стакло се спротивставува на гребнатини, штитови против отпечатоци од пр

Туш врата со полици Ove Decors бесконечни 64 13 / 16 in Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панело

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња Мало детем

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Please wait...