0
clear
  • Обновен Samsung Galaxy S8+ G955F 64GB отклучен GSM телефон W 12MP камера - Орхидеја сива
  • -20%
  • -20%
Обновен Samsung Galaxy S8+ G955F 64GB отклучен GSM телефон W 12MP камера - Орхидеја сива

Обновен Samsung Galaxy S8+ G955F 64GB отклучен GSM телефон W 12MP камера - Орхидеја сива

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е брзо и моќно и ја зголемува ефикасноста на батеријата. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Револуционерниот дизајн на Galaxy S8+ започнува одвнатре надвор.7, Autofocus, 1440p@30fps. Пакувањето може да биде генеричко. Тоа е чисто, чисто, непрекинато стакло. Galaxy S8+ го има првиот светски бесконечен екран, екран без ограничувања. И кога треба да се отклучите навистина брзо, препознавањето на лицето е корисна опција. 12 мегапикселна камера со F/1.Запознајте го Galaxy S8+ - бесконечно брилијантен. Значи, сè што гледате е чиста содржина и нема рамка. 6,2-инчен супер AMOLED капацитивен екран на допир, резолуција од 1440 x 2960 пиксели со отпорен на гребење на гребење и стакло од герила на андроид. Никогаш не престанувате да го користите вашиот телефон. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку.

Главните својства

Избор на купувачот

Облечете ги вашите wallsидови со уникатни слики како овој графички сликарски принт со наслов „Индиго пол�

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете Овие тер

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

000 слики годишно Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алумин�

Уметник : Lightboxjournals Ubject : Animalstyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, ум

Панелот за завеси за врски Deco е совршен избор за вашиот декор на прозорецот Прекрасната шема ќе тече бес

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Кога гледате како играат Лавовите во Детроит од вашата куќа, проверете дали ќе останете пријатно со ови�

"Срце " овој лесен џемпер од време и Тру Симпатична додаток на вашата секојдневна гардероба Приближно Ме

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уме

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

Лајт Бамбини се постави совршено за секое новороденче направено од мека и пријатна облека за бебиња од �

Ниту една граница не ја зема основната Ками за да шири нови височини со мек, ребра плетен стил кој е удоб�

Бејзбол ракавицата CTZ5000 Sports CTZ5000 серија е дизајнирана со кожа со цело зрна, за да обезбеди оптимиумски пе

Доверба во едноставноста и сигурноста на 7751688 Otterbox патнички црна боја за Motorola Изработено е од силни мате

Фустанот за мини џемпер на бесплатното склопување е сензационален начин да додадете малку поштенски па

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Пар на женската балерина на Викторија К со златна тока низ предниот дел нуди комбинација на удобност и с

Здраво пролет! Слајд во удобни, удобни сандали од време и Тру Овие случајни, лежерни слајдови за жени има

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметник : Али Крисибјект : Maps Style : Modern & Modernivery Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за обесено, ум�

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Please wait...