0
clear
  • CanDo Mvp Биланс На Системот, 5-Топката Во собата Со Ѕид Решетката, Секоја Жолта преку Црно
  • -20%
  • -20%
CanDo Mvp Биланс На Системот, 5-Топката Во собата Со Ѕид Решетката, Секоја Жолта преку Црно

CanDo Mvp Биланс На Системот, 5-Топката Во собата Со Ѕид Решетката, Секоја Жолта преку Црно

DEN 2079.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Системот за рамнотежа mvp® е модуларен систем за рамнотежа со 4 различни достапни платформи за не-лизгање и 5 различни топчиња за нестабилност кодирани во боја за избор. Стабилноста на платформата може да се промени создавајќи различни нивоа на тежина. Системот ЗА рамнотежа mvp® е совршен за рамнотежа, координација, зајакнување и рехабилитација на глуждот и коленото, опсег на движење и флексибилност на глуждот, стабилност на јадрото, подобрено држење на телото и проприоцептивен тренинг. Секоја табла може да се користи или како табла за нишање, ако 1 топка е вметната во централната положба или рокерска табла, ако 2 топки се вметнат во спротивставени странични позиции. Една топка, исто така, може да биде поставена надвор од центарот за да помогне во активностите на РОМ и истегнување. Помалите топки за нестабилност нудат најмала нестабилност, а поголемите топки за нестабилност нудат најголема нестабилност. Поголемите платформи можат да ја ограничат нестабилноста. Поединечни компоненти достапни независно или достапни во комплети со или без ѕидни лавици за складирање. Топки за Нестабилност кодирани во боја, исто така, за употреба Со Мулти-Аксијален Систем За Позиционирање Can Do®. 5-Топката Во собата Со Ѕид Решетката (1 секој : жолта, црвена, зелена, сина, црна) Латекс Слободен. Поединечни компоненти достапни независно или достапни во комплети со или без ѕидни лавици за складирање.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој црно бел летен хексапих е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција...

Допрена Од Природата Колекцијата Семејни Пижами има стилови и големини за целото семејство! Нашата кол�

Gildan Mens Aquafx Performance Performance маица без ракави Оваа 100% вртено полиестерска маичка без ракави има мекост на пам

Линк за Стабилизатор на суспензија Врската За Стабилизатор На Суспензија Се Вклопува Изберете : 20052006 ДО

Со присуство во повеќе од 150 земји, Delphi Technologies Atermarket обезбедува ОЕ спецификација решенија од крај до кра�

Симболот На Жената Чудо Кејп Ќе ве натера на чекор од тоа да станете вистински Амазонски Воин...

Седнете и опуштете се Со Еднорозите На Дивината во виолетова ултра удобна лежалка за перници за момчиња

Фармерките за мажи и големи мажи за мажи и големи мажи се неопходни гардероба Конструирани од 100% памук, �

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја Оваа акција по�

Овие Трендови Меѓународни Марвел СтриповиДоктор ОктоподНеверојатен Спајдермен #20 Ѕидниот Постер е диз

СР 75Џип Trachawk Реплика Тркала Опис •Големина : 20x10 Офсет : 50 Шема На Завртки : 5x5 •Леано Алуминиумско Тркало

Овој месинг вентил за месинг на месинг на вентил со средна линија е идеален избор за контрола на проток �

Снимајте ги најдобриот стил на сезони во класични чизми за возење од страна на Brinley Co Овие чизми со широк

Loveубов кошарка на Луисвил? Покажете ја вашата поддршка за Луисвил со ова официјално покритие! Овој диза�

Please wait...