0
clear
  • +Врвен Рачен Миксер ЗА Изведба НА ДЕКЕР Хели, Миксер Со 5 Брзини, Црн, MX610B
  • -20%
  • -20%
+Врвен Рачен Миксер ЗА Изведба НА ДЕКЕР Хели, Миксер Со 5 Брзини, Црн, MX610B

+Врвен Рачен Миксер ЗА Изведба НА ДЕКЕР Хели, Миксер Со 5 Брзини, Црн, MX610B

DEN 79.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Премиум дизајн ОД ЦРНА+декер. Со моќност од 350 вати при врвни перформанси работи со пет брзини, вклучително и намалена почетна брзина за да помогне да се спречат прскање. Плус, специјалниот турбо поттик додава засилување на моќноста при секоја брзина на мешање за да се комбинираат дебели состојки за кратко време. Овој комплет вклучува два тепачи со спирала, две куки за тесто и една жица за матење; овозможувајќи ви брзо да креирате тесто за колачи и колачиња, тесто за леб, намази и натопи, домашен шлаг или изматени белки за вкусна меренга. Сите додатоци се чуваат погодно во паметно дизајнираната кутија за складирање, која го користи самиот миксер како капак за Прицврстување. Чистењето е ветре со копчето за автоматско исфрлање што брзо ги исклучува алатките за мешање безбедни за миење садови. Плус, можете дополнително да спречите неред со потпетицата и одморот на садот, што му овозможува на миксерот да седи исправено на работ на садот. Хеликс Тепачи - 2х подобри перформанси на мешање*! Подобрениот дизајн го максимизира преклопувањето на тепачот за брзо, ефикасно мешање на тестенини, теста, намази, додатоци и многу повеќе!. 2х Повеќе Површина На Тепачот-Зголемената површина на тепачите овозможува поголем контакт со состојките и целосна контрола на мешањето. Додатоци за мешање - овој комплет за мешање вклучува : два тепачи со спирала, две куки за тесто и една жица за матење. Засилени Најлонски Тепачи-тепачите на хеликс се направени со армиран најлон, обезбедувајќи цврстина за справување со цврсти мешавини и издржливост за постојани перформанси. 5 Брзини + Турбо Засилување-Пронајдете ја вистинската брзина за секоја задача за мешање. Плус, можете полека да ја зголемите брзината за оптимална конзистентност на мешање и да спречите неред.

Главните својства

Избор на купувачот

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Тропска тема : шарена хартија за ткиво саќе папагал, овие можат да бидат обесени на таванот, гранките на �

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Паричник Случај За Google Pixel 7, Pu Кожа Флип Капак Магнетни Затворање Картичка Држач Kickstand Капак 1.Изработен �

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2 Дизајн : �

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња...

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3'...

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен Ве молиме споредете ги големините на деталите с�

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Please wait...