0
clear
  • Професионална Шминка Долна Облека За Усни, Долготраен Мат Течен Кармин Со Витамин Е, Меден Месец, 0. Оз
  • -20%
  • -20%
Професионална Шминка Долна Облека За Усни, Долготраен Мат Течен Кармин Со Витамин Е, Меден Месец, 0. Оз

Професионална Шминка Долна Облека За Усни, Долготраен Мат Течен Кармин Со Витамин Е, Меден Месец, 0. Оз

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кога се сомневате, одете голи. Подгответе се да се лизнете во нешто заводливо Со Течен Кармин За Долна Облека За Професионална Шминка НА Никс, течен кармин без тежина со кадифен мат финиш. Најдобар начин Да се опишат И Долна облека и Долна Облека За Усни Течни Кармини : свилени, лесни и претежно голи. Но, за разлика од долна облека, овие мат течни кармини ќе останат долго време. Неговата долготрајна и без размачкана формула обезбедува лесна и целокупна претрупан боја. Барате најдобар течен кармин кој нема да ви ги исуши усните? Секоја неверојатна нијанса на овој гол кармин е натопена со витамин Е за да им помогне на усните да изгледаат и да се чувствуваат ултра меки. Со светлина како пердув, путер текстура, Усна Долна Облека Течен Кармин се суши до кадифена завршница. Во еден удар, кремастата формула им дава на усните одлична исплата на бојата и пигментација. Долна облека за усни има гола за секого и секое расположение. Достапно во широк спектар на голи во боја, од чоколадно кафеава до топла црвена махагони, до класичен гол беж и розово гол кармин. Секоја сончева нијанса на овој гол мат кармин ќе ги премачка облините на усните со неодоливо кремаста боја. Изгледајте жестоко до спиење без повторно нанесување. Широк спектар на високо пигментирани голи бои на кармин. Долготрајна, лесна формула без размачкување. Мат финиш. Збогатен Со Витамин Е. без Суровост. Веганска формула (без состојка од животинско потекло или нуспроизвод).

Главните својства

Избор на купувачот

Уметник : Cheri Blums Ubject : Floral Style : ModernCentury Modern Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт биле многу успешни и во �

Облечете го вашето возење за да ја претставувате вашата вистинска личност и интереси со капакот на седи

Зачудувајте се со Мики во супер мека удобност со Дизни Мики Маус, ајде да одиме во II фланел што прима ќеб�

Уметник : Апстрактна графитисубјект : пејзажапелатива : модерен и современ проитивен Тип : Галеријаобви�

Време е Морфин! Надградете ја вашата колекција на графички маици со повратни информации од 90тите години

Dearfoams Woman's Pile Bootie Slippings е модерно меки bootie има пријатна комбинација на перничена мемориска пена и супер м�

Чекор во сезоната со ова време и Tru Claid Shacket Ова разноврсно парче, крст помеѓу јакна и кошула, без напор сл�

5годишна ограничена гаранција за ткаенини и 1годишна ограничена гаранција за производство на дефекти...

Уметник : Кетрин ЛовелСубјект : Апстракт Стил : Боемскапродукција Тип : Галеријаобвиткано платно уметно�

Лусинда е класичен отворен грб Тоа го прави облеката без напор бидејќи е безвременски стил што оди со сè

Овој црно бел летен хексапих е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција Се состои

Loveубов кошарка на Луисвил? Покажете ја вашата поддршка за Луисвил со ова официјално покритие! Овој диза�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Овој оригинален модерен часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустикални декори, како и во со

Направете го вашиот велосипед постојано менување на приказ на боја со Spokebrightz Morphing во боја, LED зборуваше �

Едноставно микробранова печка за топла употреба или ставете во замрзнувачот за долготрајна ладност Ов�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Empire Art ви носи нова колекција на обратно печатено, безметно, бесплатно лебдечко умерено стакло, овој пат

Подготвени за добар ноќен сон? Овој сет на пижами за мала сирена е направена за да легнува пред спиење Уд

Работа или дружење? Loveе го сакате изгледот и чувството на перформансите на атлетските дела Каприс...

Дефинитивно ќе заработите време да се опуштите со umамбо Карибите Хамак маслинка во близина...

Пирамида Америка е водечко производство, дистрибуција и издавачка куќа на нацијата од март 2006 година...

Донесете топло чувство на куќа во вашата кујна со додавање на островот Ходеда кујната во вашиот дом...

Уметник : Елизабет УрхартСубјект : Флоралстил : Тип на модернопродукција од средниот век : Галерија обви�

Оваа ајкула трио врамена wallидна уметност е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуци

Чекор во ова, без граници, сјајни ленти, флоп за јуниори и сигурно ќе заблескате Ниво на ниво од секојдне�

О момче! Оваа графичка маичка за печатење на Mickey Mouse за јуниори има забавен и шарен дизајн, што го прави з�

Овие влечки ќе обезбедат многу разноврсност! Целиот оригинален велур горниот дел со ладно крзно од крзн

Оваа исклучителна боемска и еклектична платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Викерман 6' Бел Сјај Бери Вештачки Божиќ Венец Отворено Оваа сјајна бери венец е совршен додаток за ваша�

Please wait...