0
clear
  • Сол-ме диви фатени сардини во сос од домати, Оз
  • -20%
  • -20%
Сол-ме диви фатени сардини во сос од домати, Оз

Сол-ме диви фатени сардини во сос од домати, Оз

DEN 47.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сол-Мекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање за да се зачува свежината. Sol-Mex Sardines со домат се спакувани во свеж сос од домати. Сардините се хранливи и здрави срце. Можете да уживате во Sol-Mex Sardines веднаш од конзервата или во вашето омилено јадење! Секогаш свежи, секогаш вкусни - Sol -Mex Sardines се вашиот најдобар избор во морска храна! Дивите фатени сардини во сос од домати доаѓаат во голема . можете да ја користите оваа готова направена ставка за брза, здрава закуска. Овие сардини во сос од домати можат да се јадат веднаш од конзервата или лесно да се додадат во салати и други јадења. Оваа разноврсна и вкусна опција ќе додаде зачин на практично секој оброк . тие се здрав дополнување на садовите за вечера и може да се додадат и во храна за појадок . вкусовите од домати и чили додадени на сардини се едноставен и вкусен начин за јадење здраво Риба.

Главните својства

Избор на купувачот

Сите поздрави Ричард Пети! Покажете ја вашата loveубов кон шампионот на акции, Ричард Пети со оваа прекрас

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

HD ултра чисто заоблено стакло за i Phone 11 Pro Max / Xs Max (6,5 инчи 2019 / 2018 ослободување) е 99,99% точен екран на допир...

Од 2013 г Неговите рецепти содржат само етички извори протеини и локално одгледувано, неГМО овошје и зеле�

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Комплет За Предни Топчести Споеви Компатибилен со 1996 2004 Исузу Родеопозиција : Предна Белешка : Комплет

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Што е потребно за да ве насмееш? Ако тоа е нешто едноставно како треперлив скапоцен камен, тогаш имате ср

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Nissan Juke 2015 : Дизајнирано при

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галеријаобвиткано пл

Оваа сезонска тема ќе биде вашето херојско парче за да го задржите во вашиот плакар цела година...

КАИ е посветен на обезбедување оригинална опрема (ОЕ) квалитетни делови од телото и светла без висока це

Ултрачистото, антитресено алфа стакло се спротивставува на гребнатини, штитови против отпечатоци од пр

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Туш врата со полици Ove Decors бесконечни 64 13 / 16 in Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панело

Бесплатното склопување на екипажот Хенли во мека мешавина од памук обезбедува удобност од еден вид со и

Please wait...