0
clear
  • Уникатен разбој 2 '10' Традиционален килим на тркач од слонова коска
  • -20%
  • -20%
Уникатен разбој 2 '10' Традиционален килим на тркач од слонова коска

Уникатен разбој 2 '10' Традиционален килим на тркач од слонова коска

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Од колекцијата на традиција, прекрасната фузија на весели бои со шик обрасци го предизвикува овој исклучителен стил што може без напор да спакува удар. Единствено во својот стил, килимот поттикнато со моќност се пополнува за украсен декор за вашиот дом. Удобно, килимот е супер мек под нозете и може да го задоволи и трендот на велнес. Издржливата природа го прави овој килим добро прилагоден на тврдокорните внатрешни пласмани како влезови!. Карактеристики на производот : Боја (и) : Брегот, сина, сива и морнарица сина боја. Медалјонски воден правоаголен тркач на килими. Машински изработен среден куп. Поддршка : Да. Препорачано само за употреба во затворен простор. Лесно за чистење, отпорна на дамки и не пролева. Користете подлога за килим за да го намалите лизгањето и лизгањето. Подлогата за килими се продаде одделно. Направено во Турција. Упатства за нега : Само чисто место. Редовно празнење. Користете чистач на тепих, но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Во случај на набори - превртете го килимот во спротивна насока, додека нанесувате притисок на килимот - земете го работ, превртете го таму каде што има бразда и полека повлечете го килимот назад, додека нанесувате надолен притисок врз браздата. Димензии : 2,58 'широк x 10'. Висина на купот : 0,5 ". Материјал (и) : полипропилен. Поддршка : јута медалјон во форма на слонова коска и сина правоаголна тркачка килим. Машината изработена тркач со среден куп. Без напор чистење; отпорен на измама; не се бара. Препорачано само за употреба во внатрешна употреба; Во Турција. Тркачот мери 2,58 стапки широк до 10 метри.

Главните својства

Избор на купувачот

Светло розова завршница преку точки од хобнил Класика за секој дом! Сивиот силиконски сад седи на метал�

Спецификација Име на ставка : врвот на камизолата Боја : бела Големина : С, М, Л, ХЛ Материјал : полиестер...

94" Должина : 67см / 26 : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40.ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ ние

Комбинирани Клучеви, 1 13 / 16 При Отворање, 25,551 Во Л, 12 Поени, Сатенски Хромегар Комбинирани Клучеви Ширина

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

35 Галон Гориво Кади Никогаш не заостанувај Двонасочна Ротациона Пумпа : двонасочна рачна ротациона пум�

Денот на вљубените нараквица празна плетенка во форма на срце црвено јаже двојка нараквица љубов споју�

Машки Костум Јакна 2 Парче Костум Бизнис Свадба Партија Јакна Елек И Панталони Палта Сезона : Пролет, Aut...

Баба ми Ме Сака Маица За Мали деца, со слатко маче и цвеќиња Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за

Лесна пп школка за заштита Подлога обложена со пена за удобност Преден ремен систем за затворање Дизајн

Специфичност НА ПРОИЗВОДОТ Продадена : Продадена индивидуалноконфигурација : Машки Терминал со 4 Краци;

Компатибилен Со Acura / Integra, 1.8 L VTEC, Црна јакна;Инженер од внатре кон надвор, 8.5 нуди се што некогаш сте сакал

Надеж Колаж 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канц�

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Четири Сезони А / Ц Црево За Вшмукување На Ладилно Средство П / Н : 56415 Заграда? : В / О Заграда Тип На Компо�

Џек ричесон арматурната жица ја создава структурата што ја одржува скулптурата заедно и обезбедува рам

Please wait...