0
clear
  • JewelersClub Carat T.G.W. Емералд и бел дијамант акцент 14к злато над приврзок од сребрен цвет
  • -20%
  • -20%
JewelersClub Carat T.G.W. Емералд и бел дијамант акцент 14к злато над приврзок од сребрен цвет

JewelersClub Carat T.G.W. Емералд и бел дијамант акцент 14к злато над приврзок од сребрен цвет

DEN 1584.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Што е потребно за да ве насмееш? Ако тоа е нешто едноставно како треперлив скапоцен камен, тогаш имате среќа. Облечен со оригинални бели дијаманти, овој ѓердан од скапоцен камен никогаш нема да успее да ви стави насмевка на лицето. Loveе ја сакате чиста елеганција и разноврсност на ова парче, бидејќи ќе откриете дека можете да ја носите со која било облека. Земете ја оваа слатка зделка денес. 14к злато над среброто. Круша-исечена 7x5 mm оригинален смарагд. 0,01 CTW бел дијамант. 18 -инчен ланец на јаже. Затворање на пролетниот прстен.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа wall�

Ниту една граница не ја зема основната Ками за да шири нови височини со мек, ребра плетен стил кој е удоб�

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Уметник : Али Крисибјект : Maps Style : Modern & Modernivery Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за обесено, ум�

Сите поздрави Ричард Пети! Покажете ја вашата loveубов кон шампионот на акции, Ричард Пети со оваа прекрас

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

Овој прекрасен индиски коњ со шарена уметност од грива против платно се печати со употреба на највисок �

Уметник : ianaулијана Нансубјект : Флоралстајл : Мид век Модерен Производ Тип : Галерија обвиткано платно А

Уметник : Lightboxjournals Ubject : Animalstyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, ум

Ултрачистото, антитресено алфа стакло се спротивставува на гребнатини, штитови против отпечатоци од пр

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Дајте им на плејмејците тинејџерски мутанти нинџа желки на малата да ја користат својата имагинација...

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Машина За Перење / Миење Раце Совршено е да се комбинираат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не са

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Please wait...