0
clear
  • Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет
  • -20%
  • -20%
Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет

Р Концепти Предни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 2684.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Комплетна Замена На Комплетот За Сопирачки се-во-Едно : R1 Концепти Комплетот За Сопирачки Од Серијата Јаглерод доаѓа со (2) ротори на сопирачките со високи перформанси (4) влошки за сопирачките за перформанси и хардвер. Ротори На Сопирачките Со високи Перформанси : Изработени Од леано железо Од Г3000 одделение со заштита од 'рѓа за крајна заштита од' рѓа. Изграден имајќи ги предвид спецификациите На О. Е. М, не е потребна модификација. Крајна Моќ На Запирање : Прецизно дупчените дупки и дизајнот со потопување спречуваат пукање и таложење, ја подобруваат вентилацијата и ја трошат топлината. Дизајниран за помазно и потивко запирање, изграден за подолготрајни, конзистентни перформанси на сопирање. Ниска Прашина И Бучава : влошките за Сопирачките доаѓаат со шипки за да се елиминира бучавата. Ниска прашина, азбест бесплатна специјална формулација За OEp обезбедува одлична отпорност на избледување. Врвен избор за замена на предните и задните влошки на сопирачките. Сигурна Улична Изведба : дијамантскиот дизајн со дупчиња го зголемува залак на подлогата за сопирачките, го продолжува животниот век на подлогата за сопирачките и служи како индикатор за абење на роторот што ви дава глави пред следната замена.

Главните својства

Избор на купувачот

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Машина За Перење / Миење Раце Совршено е да се комбинираат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не са

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно.

Хартбрејкс се стреми да испорача квалитетни сопирачки кои вршат во какви било услови за возење со допир

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Тропска тема : шарена хартија за ткиво саќе папагал, овие можат да бидат обесени на таванот, гранките на �

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Закачете се да се исуши.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трен

Спецификација : Ткаенина : Изработена од висококвалитетна лесна винилна ткаенина Занает за печатење : 3�

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Паричник Случај За Google Pixel 7, Pu Кожа Флип Капак Магнетни Затворање Картичка Држач Kickstand Капак...

КАИ е посветен на обезбедување оригинална опрема (ОЕ) квалитетни делови од телото и светла без висока це

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

HD ултра чисто заоблено стакло за i Phone 11 Pro Max / Xs Max (6,5 инчи 2019 / 2018 ослободување) е 99,99% точен екран на допир...

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Долна Јакна Состојба : Ново без тагматеријал : 100% Котонтаг Бр.Препорачано S

Спецификации : Материјал : Најлон, Спандекс Стил На Градник : Притисни Нагоре Форма На Чаша : Три Четврти�

Please wait...