0
clear
  • За Футрола За Паричник На Google Pixel Со Ремен За Зглоб, Стилски Сончоглед Врежана Стп Кожа Заштитна Заштитна Магнетна Затворач Флип Kickstand Слотови За Картички Заштитен ?
  • -20%
  • -20%
За Футрола За Паричник На Google Pixel Со Ремен За Зглоб, Стилски Сончоглед Врежана Стп Кожа Заштитна Заштитна Магнетна Затворач Флип Kickstand Слотови За Картички Заштитен ?

За Футрола За Паричник На Google Pixel Со Ремен За Зглоб, Стилски Сончоглед Врежана Стп Кожа Заштитна Заштитна Магнетна Затворач

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Паричник Случај За Google Pixel 7, Pu Кожа Флип Капак Магнетни Затворање Картичка Држач Kickstand Капак. 1.Изработен од издржлива стп кожа + мека внатрешна обвивка НА ТПУ, обезбедува одлична двојна заштита за вашиот паметен телефон. 2.Овој производ обезбедува 3 слотови картичка и џеб пари. Можете да ја понесете ВАШАТА лична карта, кредитна картичка и готовина со вас. 3.Магнетното затворање може безбедно да ги заштити вашите складирани картички и готовина. 4.Преклопниот капак може да се користи како држач без раце, што ќе ви овозможи да гледате видеа без раце или да разговарате со пријателите. 5.До сите копчиња и функции на портата може лесно да се пристапи без отстранување на заштитното куќиште. Содржина на пакетот : 1 x Google Pixel 7 Капакот На Куќиштето (Телефонот Не е вклучен) pu синтетичка кожа паричник случај за Google pixel 7. Функцијата Kickstand е погодна за гледање филмови или видео-разговор . Изграден со 3 слотови за картички и џеб за пари за да можете да ја носите ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА, кредитни и дебитни картички и готовина без да морате да го носите паричникот со вас. Прецизно отсечено за сите карактеристики, звучник, порта за полнење и камера. Куќиштето не ја попречува употребата на ниту една од функциите што не треба да ја отстранувате кога го користите телефонот. Целосна Заштита : куќиштето на телефонот обезбедува заштита од 360°. Силиконскиот ТПУ е еластичен и отпорен на абење и може целосно да го завитка телефонот за да избегне паѓање и гребење.

Главните својства

Избор на купувачот

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека За Доп

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Полиестер Стил : Секојдневен, Деловен Шема : Цврста Боја

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита...

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Бебешки Кревет, Преклопливо Цветно Печатено Бебешко Креветче со Перница Опис : висококвалитетен матери

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Голи ЕкоНапред Rpet Deli Контејнер lidspremium капаци се Тип На Контејнер за храна : Извршување; Материјал(И) : Пол

Пол : Женски.должина : NOPlatform Висина : 1cm / 0.5 СМ / 10" НОГА ШИРОК : Т9, 510СМ / 3.Пол : Жени Горен Материјал : Ве Молим

Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен Ве молиме споредете ги големините на деталите с�

Елегантни Карирани Слаби Разнобојни Плус Големина ПАНТАЛОНИ 3xl (18) Ограничени Количини, Ексклузивно за !

Features € карактеристики : опуштениот дводелен удобен комплет за долна облека се одликува со најсвилен па�

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

Посакајте семејство и пријатели многу среќен роденден и одлична година напред со празнична роденденск�

Забелешка : Не, висат Или Линија Сува Кленки Жени Закачени Кошули.Женските Кошули Врвови Е Симпатична.Но

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3' Диза

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

ПРОДАЖНА ТОЧКА : Подобрете го изгледот на вашиот дом со зачинување на вашиот прозорец Додадена дневна п

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Класа 1 Приколка Накуцване курт класа 1 приколка куки се најлесните должност куки на нашиот заден монтир

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Карактеристики : 1 Магнетна решетка за зачини : изработена од висококвалитетен јаглероден челик со гуме�

Шахија Зелените Маслинки се совршено кисела во вода, сол, оцет и масло Тие се едноставни, но сепак вкусни

Please wait...