0
clear
  • Слушалки bluetooth бучава поништување со полнење бо преносни bluetooth слушалки фестивал подарок со полнење случај со микрофон за игри Кадифе Делукс
  • -20%
  • -20%
Слушалки bluetooth бучава поништување со полнење бо преносни bluetooth слушалки фестивал подарок со полнење случај со микрофон за игри Кадифе Делукс

Слушалки bluetooth бучава поништување со полнење бо преносни bluetooth слушалки фестивал подарок со полнење случај со микрофон

DEN 335.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пиксел слушалки ушна слушалка про За Андроид Уникатен Bluetooth слушалки за трчање кадифе Делукс Хифи За Човекот Интерактивни безжични слушалки Bluetooth Со надграден bluetooth 5.3 чипсет, побрз и постабилен пренос на сигнал, латентност до 0.05 s, може автоматски да се спари со последниот поврзан уред повторно брзо. И пупките за уши можат да го поддржат моно/бинауралниот режим,можете да се слушате или да споделувате со вашите пријатели и да бидете врзани со двојни вградени HD микрофони, да уживате во високиот квалитет и ниската латентност на повиците и музиката без хансфри додека спортувате. Со технологија за заштеда на енергија и брзо полнење Од Типот Ц, на безжичните слушалки им треба само 1 ЧАС за целосно полнење.

Главните својства

Избор на купувачот

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Спецификации : Материјал : Најлон, Спандекс Стил На Градник : Притисни Нагоре Форма На Чаша : Три Четврти�

Елегантни Карирани Слаби Разнобојни Плус Големина ПАНТАЛОНИ 3xl (18) Ограничени Количини, Ексклузивно за !

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Закачете се да се исуши.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трен

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен Ве молиме споредете ги големините на деталите с�

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Features € карактеристики : опуштениот дводелен удобен комплет за долна облека се одликува со најсвилен па�

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита...

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б...

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Полиестер Стил : Секојдневен, Деловен Шема : Цврста Боја.

Тропска тема : шарена хартија за ткиво саќе папагал, овие можат да бидат обесени на таванот, гранките на �

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

К251 ролетни имаат три контролни методи : ●Испорака и Испорака● потребни се 35 работни дена за да се испр�

Please wait...