0
clear
  • Frcolor Божиќни Дрвени Орнаменти Елка Бел Пентаграм Снегулка Агол Виси Приврзок Божиќ Партија Ѕид Виси Украси
  • -20%
  • -20%
Frcolor Божиќни Дрвени Орнаменти Елка Бел Пентаграм Снегулка Агол Виси Приврзок Божиќ Партија Ѕид Виси Украси

Frcolor Божиќни Дрвени Орнаменти Елка Бел Пентаграм Снегулка Агол Виси Приврзок Божиќ Партија Ѕид Виси Украси

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис r. r.Нашите Божиќни дрвени орнаменти се во различни форми вклучува ангели, новогодишни елки, ѕвона, снегулки и пентаграми, со мазен раб, тие се деликатни и убави. Користете ја низата што им ја даваме за да направите банер, да испуштите украси, секој украс од дрво има дупка на врвот, многу погодна.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Дрво.р. - Големина : 8,9 х 7,3 х 0,3 см.р. - Дрвени Божиќни висечки приврзоци во различни форми, можете да ги користите за украсување забави.р. - Секој од висечкиот украс има дупка на врвот, можете да ја користите низата што им ја даваме.р. - можете да ги насликате и, додадете светки, накит за да ги промените во поубави занаети . р. - украси како закачалки, ознаки за подароци, персонализирани картички, знаци, плакети за божиќ или уметнички и занаетчиски проекти.р. - Одлично За Божиќна забава, фестивали, празници, банкет, декорација на домашна градина.р. - Забелешка : Вклучувајќи 5 обрасци и 10 парчиња секоја шема.р. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! 50 х Божиќ Дрвени Орнаменти. Дрвени Божиќни висечки приврзоци во различни форми, можете да ги користите за украсување забави. Секој од висечкиот украс има дупка на врвот, можете да ја користите низата што им ја даваме. Можете исто така да ги насликате, да додадете светки, накит за да ги промените во повеќе убави занаети. Идеални украси како закачалки, ознаки за подароци, персонализирани картички, знаци, плакети за божиќ или уметнички и занаетчиски проекти. Одлично За божиќна забава, фестивали, празници, банкет, декорација на домашна градина.

Главните својства

Избор на купувачот

22" Ракав : 57см / 22 Без разлика дали претпочитате ракави или резервоари без ракави, постои стил на џемпер в�

ОдиДелови Доживотна Гаранција Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедно�

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпа�

Карактеристики : Издржлива конструкција од алуминиумска легура со водоотпорна заптивка штити од и пра�

Внимание plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам...

925 сребрена тробојна хавајска океанска бранова лизгачка кутија синџир прилагодлива должина на наракви�

20032006 Outlander Филтер За Воздух (LS / Ограничен / SE / XLS)ОДГОВАРА : 2005 2006 Outlander Ограничен L4 2.4 L Автоматски 4Врат

Патоллав Есенска Блуза Одобрување На Жени Со Долги Ракави Лабава Пуловер На Дуксери Врвна Боја / Големи�

Направете ја оваа машка изведба на Reebok, ја искористат вашата кошула за теретана за удобност и поддршка к

Сосема Нова Рамка Рачно Изработена Во Сад Рамката Вклучува Акрилик, Подлога И Висечки Хардвер Отпорен Н

Ywdj Е Во Пораст zwdj се уште се развива и проширување на видови на облека Ywdj Вовед во Производ на YWDJ има свој

Овие влечки ќе обезбедат многу разноврсност! Целиот оригинален велур горниот дел со ладно крзно од крзн

Воведување На Титаниумскиот Завршен Прстен На ДлетоЛесен, Висококвалитетен Накит за Секоја Пригода Из�

Пиксел слушалки ушна слушалка про За Андроид Уникатен Bluetooth слушалки за трчање кадифе Делукс Хифи За Чо�

66% најлон; 30% полиестер; 4% Spandex машина миење ладно миење со слични бои само нехлорно белило кога е потребн�

46" биста на блуза : 95см / 37 Пливаат Шорцеви Жени Тип На Шема : Печатење Женски Костими За Капење Дводелно П�

Овој оригинален модерен часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустикални декори, како и во со

Уметник : Апстрактна графитисубјект : пејзажапелатива : модерен и современ проитивен Тип : Галеријаобви�

Карактеристики на нашето LED светло за рамен панел . ✔ Избирање на CCT LED рамен тавански светло на таванот �

Мотивот 437c Maven Хромирано тркало е тркало Од 22x9 со шема на завртки 5x112 / 5x115 и поместување од 40mm Дијаметаро

Бебе Бебе 2 парчиња Летни Тимови, Маица За Печатење Со Кратки РакавиБоја + Шорцеви Детскиот дводелен кос�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Оваа подготвена, галери

Please wait...