0
clear
  • Екстра големо чисто гледајте низ врвот со мерач Винил за туширање за туширање - постелнина
  • -20%
  • -20%
Екстра големо чисто гледајте низ врвот со мерач Винил за туширање за туширање - постелнина

Екстра големо чисто гледајте низ врвот со мерач Винил за туширање за туширање - постелнина

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа дополнителна долга завеса за туширање со тешка должност се третира за да се спротивстави на мувла, мувла и бактерии. Содржи анти-микробно винизен, докажана хемикалија отпорна на мувла, која го продолжува животниот век на завесата и спречува грозоморни дамки предизвикани од градењето на бактерии. Отпорот на мувла останува ефикасна за животот на завесата. Има 24-инчен преглед на врвот, е отпорен на солза и има 'рѓосани алуминиумски громи за стандардни куки за завеси до дијаметар од 0,25 инчи. Машината што се пее, оваа завеса е направена со винил од 10 мерачи и мери долга 84 инчи. Оваа дополнителна долга завеса за туширање со тешка должност се третира за да се спротивстави на мувла, мувла и бактерии. Содржи анти-микробно винизен, докажана хемикалија отпорна на мувла, која го продолжува животниот век на завесата и спречува грозоморни дамки предизвикани од градењето на бактерии. Отпорот на мувла останува ефикасна за животот на завесата. Има 24-инчен преглед на врвот, е отпорен на солза и има 'рѓосани алуминиумски громи за стандардни куки за завеси до дијаметар од 0,25 инчи. Машината што се пее, оваа завеса е направена со винил од 10 мерачи и мери долга 84 инчи. Материјал : винил. Модел : Цврста боја. Точна боја : постелнина. Боја : постелнина.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Шахија Зелените Маслинки се совршено кисела во вода, сол, оцет и масло Тие се едноставни, но сепак вкусни

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Блуза Со Еднобојна Боја, Обичен Т�

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека...

Забелешка : Не, висат Или Линија Сува Кленки Жени Закачени Кошули.Женските Кошули Врвови Е Симпатична.Но

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

Хартбрејкс се стреми да испорача квалитетни сопирачки кои вршат во какви било услови за возење со допир

Features € карактеристики : опуштениот дводелен удобен комплет за долна облека се одликува со најсвилен па�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Патриот Рамки создаде Фино квалитетна Класична Црна Рамка со 22к Сребрен Медалјон за Вашиот Чесен Серти�

К251 ролетни имаат три контролни методи : ●Испорака и Испорака● потребни се 35 работни дена за да се испр�

Куќа Фенвеј 25х32 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Ви Поса

It се случува човекот да слушне дел од својот опсег Не го прикривајте пир сензорот.Опис На Производот Топ

Пол : Женски.должина : NOPlatform Висина : 1cm / 0.5 СМ / 10" НОГА ШИРОК : Т9, 510СМ / 3.Пол : Жени Горен Материјал : Ве Молим

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Големина : 11 Должина На Влошка : 10,5 см / 4,13" Препорачана возраст : 04 Месеци САД : 3,5 Велика БРИТАНИЈА : 2,5 ЕУ : 1

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

ПРОДАЖНА ТОЧКА : Подобрете го изгледот на вашиот дом со зачинување на вашиот прозорец Додадена дневна п

Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен Ве молиме споредете ги големините на деталите с�

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Полиестер Стил : Секојдневен, Деловен Шема : Цврста Боја.

Паричник Случај За Google Pixel 7, Pu Кожа Флип Капак Магнетни Затворање Картичка Држач Kickstand Капак 1.Изработен �

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Елегантни Карирани Слаби Разнобојни Плус Големина ПАНТАЛОНИ 3xl (18) Ограничени Количини, Ексклузивно за !

Ако имате проблем Со Спин Мајстор производ што сте го купиле од овластен продавач, ние ќе го решиме! Биде

Please wait...