0
clear
  • Realtree Менс Дрес Со Долги Ракави Рециклиран Полиестер Upf Контрола На Мирис Кристално Сина Теал Перформанси tee-3XL
  • -20%
  • -20%
Realtree Менс Дрес Со Долги Ракави Рециклиран Полиестер Upf Контрола На Мирис Кристално Сина Теал Перформанси tee-3XL

Realtree Менс Дрес Со Долги Ракави Рециклиран Полиестер Upf Контрола На Мирис Кристално Сина Теал Перформанси tee-3XL

DEN 528.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Риболовната Кошула Со Долги Ракави Realtree Wav3 Е изработена од Ткаенина за мешавина од полиестер и спандекс. Вграденото намалување на мирисот ви овозможува да останете сигурни. Оваа ткаенина за кошула обезбедува ЗАШТИТА ОД 30+ ЗАШТИТА на кожата од штетно УВ зрачење. Останете ладни и удобни со додадените мрежести влошки во пазувите и страничните панели. Носете ја оваа маичка за риболов, истражување, вежбање или само дружење дома. Машкиот дрес со Долги Ракави repreve Рециклиран Полиестер Upf Перформанси За Контрола На Мирисот Tee - мал Риболов На Недвижнини е создаден за да им обезбеди на риболовците бренд што ги поврзува со семејството Realtree. Езеро, езерце или поток риболов. на брегот или на брегот. Имаме боја која одговара на вашата авантура. Возбудени сме што ја споделуваме нашата страст за риболов и на отворено во следната еволуција На Реалтри. ТКАЕНИНАТА UPF 30+ ја штити кожата од штетното УВ зрачење. Фитил; ја оддалечува влагата од вашето тело за да ве одржува суви и удобни. Контрола На мирисот; вградена технологија за намалување на мирисот за да го инхибира мирисот. Флексибилна Ткаенина; Изградете Со Флексибилна ткаенина за полесно движење. Совршен за сите активности на Отворено, вклучувајќи риболов, лежење, Плажа итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3'...

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита Боја : Сло�

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2...

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Please wait...