0
clear
  • Dell SOLIDWORKS E5-V Јадра 3.4 Ghz 128gb 250GB NVMe 2tb K Победа
  • -20%
  • -20%
Dell SOLIDWORKS E5-V Јадра 3.4 Ghz 128gb 250GB NVMe 2tb K Победа

Dell SOLIDWORKS E5-V Јадра 3.4 Ghz 128gb 250GB NVMe 2tb K Победа

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вклучени : Dell 7910 Работна Станица 2x E5-2643v3 Шест Основни 3.4 Ghz Процесори, 128gb RAM МЕМОРИЈА, 250 GB NVMe M. 2 SSD Со PCIe Адаптер Картичка И 2 TB 7.2 K КОМПЈУТЕР SATA Хард Диск, DVDRW Оптички Диск, Nvidia Quadro K4200 4 GB GDDR5 Графичка Картичка, 1300w Напојување, Победа 10 64-Бит Претходно Инсталиран (32-Битен Достапен По барање) и кабел за напојување. Не Е Вклучено : Софтвер ЗА ЦВРСТИ РАБОТИ, Глувче и тастатура. Сертифициран за работа СО ЦВРСТИ РАБОТИ (софтверот не е вклучен). 2x 3.4 Ghz Шест Јадро Е5-2643v3 Процесори, 24 Теми. 128 GB DDR4-2133 RAM меморија. 128 GB DDR4-2133 RAM меморија. Nvidia Quadro K4200 4 GB GDDR5 Графичка Картичка.

Главните својства

Избор на купувачот

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита Боја : Сло�

Ова е нарачка од 1 Пакет100 По Пакетдржете го вашиот воз на размислување на вистинскиот пат и вашите белеш

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Надворешна Употреба 2 Отпорен На Вода 3 Редење 4 Собрани 5 Тежина Капацитет (фунти) : 220...

К251 ролетни имаат три контролни методи : ●Испорака и Испорака● потребни се 35 работни дена за да се испр�

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

ПРОДАЖНА ТОЧКА : Подобрете го изгледот на вашиот дом со зачинување на вашиот прозорец Додадена дневна п

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен Ве молиме споредете ги големините на деталите с�

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2...

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Полиестер Стил : Секојдневен, Деловен...

Карактеристики : 1 Магнетна решетка за зачини : изработена од висококвалитетен јаглероден челик со гуме�

Паричник Случај За Google Pixel 7, Pu Кожа Флип Капак Магнетни Затворање Картичка Држач Kickstand Капак...

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека...

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Тропска тема : шарена хартија за ткиво саќе папагал, овие можат да бидат обесени на таванот, гранките на �

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Please wait...