0
clear
  • Дијамант акцент срцев моден прстен во 14к розово злато позлатено сребро, големина 5
  • -20%
  • -20%
Дијамант акцент срцев моден прстен во 14к розово злато позлатено сребро, големина 5

Дијамант акцент срцев моден прстен во 14к розово злато позлатено сребро, големина 5

DEN 12999.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Симбол на вашата вечна посветеност, овој моден прстен е шармантен изглед што таа ќе го сака. Овој привлечен прстен на Фахион создаден во Стерлинг Сребрена, има отворено срце испреплетено со симбол на бесконечност, обложена со 14 K розово злато. Тоа прави прекрасен подарок за вашата омилена личност за в Valentубените, празниците, Денот на мајката, годишнината, роденденот или која било посебна пригода. Карат вкупна тежина : Акцент на дијаманти. Дијамантска боја : I-J. Јасност на дијаманти : I3. Облик на дијамант : тркалезно еднократно. Метал : Стерлинг сребро. Позлатено : 14 K розово злато и бел родиум. Големина на прстенот : 5. Каменот за поставување на отвори. Внимателно спакувани во кутија заедно со анти-Трарнична хартија. Massionенски дијамантски акцент срцев моден прстен во 14 K розово злато позлатено сребро.

Главните својства

Избор на купувачот

Детски Спортски Часовник На Отворено Нараквица Електронски Часовник Детска Нараквица Карактеристики :

Појасот Snuggfit И Лентите Со Двојно Држење помагаат да се испорача врвна удобност и да се задржи пелената н

Големина : Големина : околу 24x15mm, должината на ланецот е околу 45+5cm Material : приврзокот е изработен од природ�

Воведување На Титаниумскиот Завршен Прстен На ДлетоЛесен, Висококвалитетен Накит за Секоја Пригода Из�

забелешка : нашите производи се на малата страна, ве молиме купете 1 или 2 големина нагоре...

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Печатење Круг Вратот Дуксер Пуловер Лабава Туника Врвовикаракт

Патоллав Есенска Блуза Одобрување На Жени Со Долги Ракави Лабава Пуловер На Дуксери Врвна Боја / Големи�

Внимание plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам Дете Бебе Дево

Елегантниот стил на оваа фиксна трпезариска маса поставена Од Меѓународни Концепти е совршен додаток в

Тетрапро Чипсот во Боја обезбедува напредна исхрана за остроумниот чувар на риби Оваа нутритивно урамн

Бравадо Го Дизајнира Градникот За Нега На Сладок Грашок Розова Лимонада Градникот За Нега На Сладок Гр�

Карактеристики : Издржлива конструкција од алуминиумска легура со водоотпорна заптивка штити од и пра�

Гринпиг, Третман На Септичка Јама, Вклучува 4 Пакети За Целогодишно Снабдување, Природен Систем За Чисте

Please wait...