0
clear
  • Стаменс Полица, Фрижидер Страна Магнетна Решетка За Складирање Јапонски Стил Кујна Полица Зачини Зачини Алатки Кујна Складирање Гаџети
  • -20%
  • -20%
Стаменс Полица, Фрижидер Страна Магнетна Решетка За Складирање Јапонски Стил Кујна Полица Зачини Зачини Алатки Кујна Складирање Гаџети

Стаменс Полица, Фрижидер Страна Магнетна Решетка За Складирање Јапонски Стил Кујна Полица Зачини Зачини Алатки Кујна Складирање

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : 1. Магнетна решетка за зачини : изработена од висококвалитетен јаглероден челик со гумена магнетна подлога, која може да се залепи на повеќето магнетни површини во кујната. Со оваа решетка за магнетни зачини за заштеда на простор поврзана со фрижидерот, можете да ги организирате вашите ормари и фиока.2. Големина : 11х25х9см, безбеден и удобен за допирање. Уредот за адсорпција на фрижидерот е многу погоден за фрижидери, печки од железо и други метални површини, правејќи зачини на дофат и одржувајќи ја вашата опрема за кујна во ред. 3. Совршени решенија за заштеда на простор : Магнетните корпи се одличен начин за складирање зачини, што може да заштеди скапоцен простор на работната површина/кабинетот и да спречи неред. Дефинитивно е неверојатна заштеда на простор, а исто така е додаток на мала кујна, или ограничен простор, совршено ги задоволува вашите дополнителни потреби за складирање и беспрекорно се интегрира во вашиот дом. 4. Повеќе функции : организаторот на зачини може да собере зачини, шејкери за сол, маслиново масло, зачини, чај, сируп за кафе, додатоци и закуски за домашни миленици, како и секој мал предмет што го користите секој ден. 5. Нашата услуга : Ако имате какви било прашања во врска со овие полици, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Не пропуштајте!Известување : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеопис : Единечна нето тежина : 0,65 кгсиза : Како Што Покажува сликата Материјал : Полица За Столбови Од Јаглероден челик, Решетка За Магнетно Складирање Од Страната На Фрижидерот Јапонски Стил Кујнски Полица Зачини Зачини Алатки Кујнски Гаџети За Складирање(Црно).

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Features € карактеристики : опуштениот дводелен удобен комплет за долна облека се одликува со најсвилен па�

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Полиестер Стил : Секојдневен, Деловен Шема : Цврста Боја

Хартбрејкс се стреми да испорача квалитетни сопирачки кои вршат во какви било услови за возење со допир

Спецификации : Материјал : Најлон, Спандекс Стил На Градник : Притисни Нагоре Форма На Чаша : Три Четврти�

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Сметајте на овој Кадифен кревет Фриц за да оживеете модерен изглед во светилиштето во вашата спална соб

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Please wait...