0
clear
  • Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски Роза Курви, искинаа фармерки со високи глуждови
  • -20%
  • -20%
Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски Роза Курви, искинаа фармерки со високи глуждови

Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски Роза Курви, искинаа фармерки со високи глуждови

DEN 287.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Покажете ја вашата фигура и стил со заоблени фармерки од фармерките Софија од Софија Вергара. Овој пар искинато тексас, достапен во светло до темни миења, нуди ласкаво преземање, бидејќи ги гушка кривините и ви го дава тенок изглед што го сакате. Исклучиво на. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Омилен модел е носена големина 4. Прибл. Inseam : 27 ". Висока; тенок вклопување низ половината и бутовите; криви на прегратки. Поштенски мува и затворање на копчето; контурирана половината; јамки на ременот. Стилинг од 5 џеб со метални навртки за потпис; . Зошто ќе го сакате : Роза Скулптирањето на слаби фармерки е предодредена да стане ваш нови слави со мека, истегнување на завршувањето што го крева вашиот облик и го издигнува вашиот изглед со резултати од вртењето на главата. Растојаниот полите ви дава предност за помалку рафинирано Сепак. 71% памук/24% полиестер/4% вискоза/1% еластан. Машински пеење. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате самоуверено - облечете нешто Вие апсолутно сакате.

Главните својства

Избор на купувачот

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека...

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Блуза Со Еднобојна Боја, Обичен Т�

Features € карактеристики : опуштениот дводелен удобен комплет за долна облека се одликува со најсвилен па�

Шахија Зелените Маслинки се совршено кисела во вода, сол, оцет и масло Тие се едноставни, но сепак вкусни

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Прегрнете ги вашите корени во овие, Сакам Индијана Божур Цвет Дете Фустан Прави прекрасен роденденски п

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2...

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

Посакајте семејство и пријатели многу среќен роденден и одлична година напред со празнична роденденск�

Please wait...