0
clear
  • 5.6 cttw Оригинален Син Сафир Родиум Позлатен Стерлинг Сребрена Нараквица Подарок Кутија
  • -20%
  • -20%
5.6 cttw Оригинален Син Сафир Родиум Позлатен Стерлинг Сребрена Нараквица Подарок Кутија

5.6 cttw Оригинален Син Сафир Родиум Позлатен Стерлинг Сребрена Нараквица Подарок Кутија

DEN 335.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

5.6 cttw Оригинален Син Сафир Родиум Позлатен Сребрен Тресок Нараквица Подарок Кутија : Овој Сребрен Удар Е Обложен со Родиум и Поставен Со Вкупно 5.6 Карати Оригинални Сини Сафири со Добар Квалитет. Се Вклопува до 7,25" Зглоб и има (21) 0,27 кт 3х5мм Вистински Сини Сафири (5,6 цтв). Се вклопува до 7,25" Зглоб и е Широк 3/8". Тежината е Приближно 12,9 грама. Изработени Од Сребро И Обложени Со Родиум. Обележано .925.

Главните својства

Избор на купувачот

Димензии Близнак : прекривка мерки 81 инчи широк x 110 инчи долга перница измери 20 инчи широк x 26 инчи Долг П�

56 " Ракав : 52см / 20.16 "Должина : 68см / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.46 "Должина : 72см /

Спецификација Име на ставка : врвот на камизолата Боја : бела Големина : С, М, Л, ХЛ Материјал : полиестер...

Премиум дизајн ОД ЦРНА+декер Со моќност од 350 вати при врвни перформанси работи со пет брзини, вклучител�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Вклучени : Dell 7910 Работна Станица 2x E52643v3 Шест Основни 3.4 Ghz Процесори, 128gb RAM МЕМОРИЈА, 250 GB NVMe M 2 SSD Со PCIe Адап�

Земете го Овој 7 ММ Engер Сече Моисанит Пасијанс Ангажман Прстен за вашата дама и да ја направат денот пов�

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година Направена од нашиот мек, тримешавина француск�

Испреплетената геометрија и сивата палета на сива боја го прават Овој Ризичен Домашен Кетрин Це9526 Внат�

Внимание : рачно перење или машинско перење во ладна вода, закачете суво, пеглајте на ниска температура,

Свесност за менталното Здравје Храбар и Силен Ползавец За Новороденчиња, со зелени срца и стрели...

Од комплетни комплети алатки до практични инструменти, при рака има разновиден асортиман, подготвен да

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Лесна пп школка за заштита Подлога обложена со пена за удобност Преден ремен систем за затворање Дизајн

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

Комбинирани Клучеви, 1 13 / 16 При Отворање, 25,551 Во Л, 12 Поени, Сатенски Хромегар Комбинирани Клучеви Ширина

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

в ги прави вашите слатки уште послатки Со Точката #6 Свеќи Овие живописни украси за торта се обликувани к

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Смелите, монохроматски шеми на бои на Килимите За Колекција Дел Мар ќе донесат модерен изглед во секоја

Please wait...