0
clear
  • Ournourурна колекција женски Заидда прашка назад со ниски блок -пета сандали
  • -20%
  • -20%
Ournourурна колекција женски Заидда прашка назад со ниски блок -пета сандали

Ournourурна колекција женски Заидда прашка назад со ниски блок -пета сандали

DEN 591.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Елегантен изглед за лето, колекцијата Zaidda By Journee. Оваа сандала T-лента има мека веганска кожа и поставена влошка за совршено вклопување. Ретро -лента за ретро -акцент и акцент на лак го завршуваат дизајнот за покачена завршница. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен Ве молиме споредете ги големините на деталите с�

Фалсификуваниот Џони Зглоб на рокјок за фабрикатори и градители на системи за суспензија нуди 30 степен�

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Бебешки Кревет, Преклопливо Цветно Печатено Бебешко Креветче со Перница Опис : висококвалитетен матери

Класа 1 Приколка Накуцване курт класа 1 приколка куки се најлесните должност куки на нашиот заден монтир

Куќа Фенвеј 25х32 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Ви Поса

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2 Дизајн : �

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

Please wait...