0
clear
  • Алатка за модуларно приклучок за мачки на Vericom® CAT-6A
  • -20%
  • -20%
Алатка за модуларно приклучок за мачки на Vericom® CAT-6A

Алатка за модуларно приклучок за мачки на Vericom® CAT-6A

DEN 296.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа модуларна алатка за прицврстување на приклучокот Vericom® CAT-6 A/CAT-7, нуди алатка за прицврстување на приклучокот Vericom WTRJC-05008 CAT-6 A/CAT-7 Ratcheting Modular Plug. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во првобитната фабрика. Неговите димензии се 11,40 x 4,75 x 1,00 инчи. Ова е ставка од Crimpers & Strippers од нашите додатоци за апарати, алатки и RTO, алатки, рачни алатки и додатоци, колекции на плескави и стриптизери. Работи со модуларни приклучоци CAT-6 A/CAT-7 заштитени RJ45. Ол-челична рамка со финиш отпорен на 'рѓа. Раководини сини ПВЦ рачки. Предно оптоварување. Конзистентни, повторливи прекини.

Главните својства

Избор на купувачот

По долго време на море и многу денови грабежи, може да биде тешко да изгледате најдобро, нели? Облечете Ј�

Предметот ќе ја направи просторијата украсена со исклучителен вкус Искрено се надеваме дека ќе ви се до

8 Мл По Двор € ПРОДАДЕНИ ОД ДВОРОТ : Продадени во 1 Двор (36" или 92 см) чекори ● ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ПЕЧАТЕЊЕ : �

Ова е првото официјално издание на саундтракот од култниот филм На Умберто Ленци "Он Посто Идеале По Осц

Сосема Нова Рамка Рачно Изработена Во Сад Рамката Вклучува Акрилик, Подлога И Висечки Хардвер Отпорен Н

Мрежататоа! Системот обезбедува бескрајни конфигурации за вашите дигитални уреди и personal ефекти...

ГОРИВО D750 БЛОК 17 X9 5 X127 1 ET 125.2 CB МАТ ЦРНА СО ЦРНА ПРСТЕН ТРКАЛО Гориво D750 БЛОК 17 X9 5 X127 1 ET 125.2 CB МАТ ЦРНА СО ЦР�

Воведување На Титаниумскиот Завршен Прстен На ДлетоЛесен, Висококвалитетен Накит за Секоја Пригода...

Карактеристики : Издржлива конструкција од алуминиумска легура со водоотпорна заптивка штити од и пра�

Ова е Компатибилен МОНОХРОМАТСКИ Тонер NXT ПРЕМИУМ бренд Тонер Кертриџ (ЗДРАВО ЦРН ТОНЕР) кој работи со с�

Бебе Бебе 2 парчиња Летни Тимови, Маица За Печатење Со Кратки РакавиБоја + Шорцеви Детскиот дводелен кос�

Довод На Моторот Колектор Заптивка Постави Внесување На Моторот Колектор Заптивка Сет Одговара : 1995.200020

забелешка : нашите производи се на малата страна, ве молиме купете 1 или 2 големина нагоре Големина : 3 XГол

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

Мид Комбинираат Врзувачки Боцки 516 Црна 125 Пакет Врзувачки Боцки Медовина Комбинираат Врзувачки Боцки д

Риболовната Кошула Со Долги Ракави Realtree Wav3 Е изработена од Ткаенина за мешавина од полиестер и спандекс

Жените Дами Печатени Бенд Ширина Лабава Нога Панталони Женски Повик Панталони Карактеристики : 1.It изра�

Оваа Маичка Со Долги Ракави Со Рибок Нуди најдобра опрема за перформанси за мажи Стилот на пуловер е нап

Онреј 20х20 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со НасловЖивејте Го Ваш

Опис r r.Нашите Божиќни дрвени орнаменти се во различни форми вклучува ангели, новогодишни елки, ѕвона, с�

Димензија : една големина одговара на сите мажи и жени.) Големина на чевли Една Големина 3439 големина : Едн

Додадете треперливи детали во вашата облека со овој прекрасен прстен Овој атрактивен прстен прикажува

Роберто Кавали Очила За Сонце Боја : Сива Форма : Правоаголна Ширина на објективот : 54 мм Мост На Објектив

Земете дома слатко задоволство со овие кутии за храна од хартија Дарис 8 мл во метално црвена боја...

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки Одликувајќи се со забавни отп�

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпа�

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Викерман 10" Огнено Оружје Мат Топката Украс Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПО

Детски Спортски Часовник На Отворено Нараквица Електронски Часовник Детска Нараквица Карактеристики :

Please wait...