0
clear
  • Примарен Сребрен Сребрен Родиум Дијамант И Син Топаз Прстен
  • -20%
  • -20%
Примарен Сребрен Сребрен Родиум Дијамант И Син Топаз Прстен

Примарен Сребрен Сребрен Родиум Дијамант И Син Топаз Прстен

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете треперливи детали во вашата облека со овој прекрасен прстен. Овој атрактивен прстен прикажува Швајцарски син топаз во форма на овална форма од 10х8мм декемвриски камен за раѓање леден со три прекрасни тркалезни дијаманти од секоја страна во сребрен амбиент обложен со родиум. Овој прстен е достапен во големина на прст 7, скапоцен камен тежи 3,25 cttw, а ширината на опсегот е 2mm.Метална Тежина : 2,80 Gramsjewelly Тип : Fine Ring Стил : Скапоцен камен И Дијамант Ring Gender : Женски метал : Sterling Silver Metal Боја : Бела Лента Ширина : 2mmring Големина : 7gemstone Детали : Тип : Сина Topaz Birthstone Месец : Декември Cut : facetedshape : ovalsize : 10mm x 8mmweight : 3.25 cttwquanty : 1jewelry поставување : prongdiamond детали : облик : Тркалезна Тежина : 0.03 Cttwquanty : 6jewerting : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, совршена За чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Кина Стерлинг Сребро, родиум-обложен, Цврст, Скапоцен Камен, Дијамант.

Главните својства

Избор на купувачот

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Од 2013 г Неговите рецепти содржат само етички извори протеини и локално одгледувано, неГМО овошје и зеле�

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Спецификација : Ткаенина : Изработена од висококвалитетна лесна винилна ткаенина Занает за печатење : 3�

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галеријаобвиткано пл

Туш врата со полици Ove Decors бесконечни 64 13 / 16 in Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панело

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Долна Јакна Состојба : Ново без тагматеријал : 100% Котонтаг Бр.Препорачано S

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Бесплатното склопување на екипажот Хенли во мека мешавина од памук обезбедува удобност од еден вид со и

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

HD ултра чисто заоблено стакло за i Phone 11 Pro Max / Xs Max (6,5 инчи 2019 / 2018 ослободување) е 99,99% точен екран на допир...

СолМекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање з�

Please wait...