0
clear
  • Карат Т.В. Дијамант единечен хало -кластер 10kt прстен за ангажман на бело злато
  • -20%
  • -20%
Карат Т.В. Дијамант единечен хало -кластер 10kt прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. Дијамант единечен хало -кластер 10kt прстен за ангажман на бело злато

DEN 11295.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дајте ја вашата гушкачка loveубов овој неверојатен ангажман на дијаманти со квадратна рамка со тркалезни дијаманти на центарот, што е убаво уметничко работење во бело злато. Империјал 3/8 Карат Т.В. Дијамант единечен хало-кластер 10kt прстен за ангажман на бело злато : Дијамант Тежина : 0,40 ct . Дијамант Боја : H-I. Јасност на дијаманти : I2. Поставување на дијаманти : Постави сет. Направено во 10kt бело злато. Достапно во големини 6-9. Секое парче накит поминува ригорозен преглед во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Така можете да купите со доверба - загарантирано. Дознајте повеќе дознајте за дијаманти, вклучувајќи ја и бојата на 4 C - боја, сечење, јасност и тежина на карат.

Главните својства

Избор на купувачот

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

Жицата за звучници за врски е специјално дизајнирана за аудио апликации од висока класа за да обезбеди �

Четири Сезони А / Ц Црево За Вшмукување На Ладилно Средство П / Н : 56415 Заграда? : В / О Заграда Тип На Компо�

Елеганцијата започнува со оваа прекрасна геометриска декоративна перница Предната ткаенина на оваа пе

Овој крај на прачката за вратоврска директно ја заменува оригиналната прачка за вратоврска на опремата

Овие Трендови Меѓународни Марвел СтриповиДоктор ОктоподНеверојатен Спајдермен #20 Ѕидниот Постер е диз

Испреплетената геометрија и сивата палета на сива боја го прават Овој Ризичен Домашен Кетрин Це9526 Внат�

Опуштете се со стил со оваа згодна кошула со копчиња со долги ракави од Џорџ Направен е од мека и лесна ж�

Системот за рамнотежа mvp® е модуларен систем за рамнотежа со 4 различни достапни платформи за нелизгање

Допрена Од Природата Колекцијата Семејни Пижами има стилови и големини за целото семејство! Нашата кол�

Викерман 6' Бел Сјај Бери Вештачки Божиќ Венец Отворено Оваа сјајна бери венец е совршен додаток за ваша�

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Без разлика дали возите мускулен автомобил, класичен или модерен уличен камион, има тркало Од Сад Магс з

Обожавајте ја едноставноста и елеганцијата со овој прекрасен прстен од бело злато од 14 карати...

Лас Вегас е фатаморгана во пустината за милиони луѓе кои ја посетуваат секоја година Оставете Му на Erк д

Додадете софистицираност во вашиот домашен декор Со Ексклузивните Домашни Завеси лоха плетенка јазиче

Симболот На Жената Чудо Кејп Ќе ве натера на чекор од тоа да станете вистински Амазонски Воин...

35 Галон Гориво Кади Никогаш не заостанувај Двонасочна Ротациона Пумпа : двонасочна рачна ротациона пум�

Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање ...

Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор Тркало П / Н : 35610 Количина Продадени : Продадени Поединечн�

Чувајте топло и пријатно во најстудените ноќи со овие 100 проценти памучни фланелни чаршафи Достапни во �

Магливите прозорци, жешките температури во кабината и застоениот воздух го одземаат целото задоволств�

Комплетот за подароци вклучува Спреј За Парфем од 1,7 мл И Млеко за Разубавување на Телото од 2,5 мл Џадоре

Please wait...