0
clear
  • Корбин отворено багрем за дрво за лулање со дрвени разговори со маса и перничиња, природна дамка, тиковна завршница, крем
  • -20%
  • -20%
Корбин отворено багрем за дрво за лулање со дрвени разговори со маса и перничиња, природна дамка, тиковна завршница, крем

Корбин отворено багрем за дрво за лулање со дрвени разговори со маса и перничиња, природна дамка, тиковна завршница, крем

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие столици за лулка од дрво со табела за појавување се сигурни дека се совршен додаток на вашиот двор. Рамката од дрво од багрем е одлична и за мебел на отворено, како и за убави за гледање. Перницата е направена од ткаенина отпорна на вода што помага да се продолжи животот на вашиот стол за лулка на отворено. Севкупно, овој производ ќе биде одличен додаток на вашиот двор и ви овозможува удобно да уживате во вашиот двор цело лето. Вклучува : две (2) столчиња за лулка и една (1) масичка за кафе. Материјал за столици : дрво од багрем. Материјал за перница на стол : ткаенина отпорна на вода. Состав : 100% полиестер. Материјал за табела : дрво од багрем. Завршување на столот : Природна витраж. Боја на перница на стол : Крем. Заврши на табелата : Тиково. Потребно е собрание. Рачно изработени детали. Димензии на столот : 46,25 инчи длабоко x 23,25 инчи широк x 42,75 инчи високи. Димензии на табелата : 15,00 инчи длабоко x 19,00 инчи широк x 19,25 инчи високи.

Главните својства

Избор на купувачот

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Специфичност НА ПРОИЗВОДОТ Продадена : Продадена индивидуалноконфигурација : Машки Терминал со 4 Краци;

Денот на вљубените нараквица празна плетенка во форма на срце црвено јаже двојка нараквица љубов споју�

Четири Сезони КЛИМАТИЗАЦИЈА Вентилатор Мотор Тркало П / Н : 35610 Количина Продадени : Продадени Поединечн�

Некогаш, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да ја почувствувате таа викендица со приказни Колекц�

Џејмс Тисо претставува прекрасно 15х16 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов "Ефрамит

Мал глам, мало девојче од соседството, нашиот часовник Дарчи обезбедува извонреден стил без да го надми�

Историјата на брендот Бендикс е истакната со долга листа на големи придонеси за производи во автомобил�

Овој Тренд Меѓународен Никелодеон Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Соберете Ѕид Постер е дизајниран со �

Овој Тренд Меѓународниот Клуб За ПојадокЕден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојн�

Линк за Стабилизатор на суспензија Врската За Стабилизатор На Суспензија Се Вклопува Изберете : 20052006 ДО

Четири Сезони А / Ц Црево За Вшмукување На Ладилно Средство П / Н : 56415 Заграда? : В / О Заграда Тип На Компо�

Каролини Богатства BB6081 RUG Велигденски Јајца Briard Црна Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", мултиколира�

Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање ...

Please wait...