0
clear
  • Добро Ткаени Перса Дакота Племенски Ацтеките Југозападна Црвена 3'11 5'3 Област Килим
  • -20%
  • -20%
Добро Ткаени Перса Дакота Племенски Ацтеките Југозападна Црвена 3'11 5'3 Област Килим

Добро Ткаени Перса Дакота Племенски Ацтеките Југозападна Црвена 3'11 5'3 Област Килим

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Колекцијата Перса е нашиот начин да ги донесеме традиционалните персиски стилови од дворовите на античките династии до некаде малку помодерни и поудобни, како вашата дневна соба. Моделите на овие детални саруки и цветни медалјони се вткаени во современа палета на живописни тонови на скапоцени камења, топли беж и кафеави, како и ладни црнци и сиви. Густата, 0,4 " полипропиленскиот куп е отпорен на дамки и избледување. Подлогата од 100% јута е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на тепихот се подредени за подобрена издржливост кадифено мек куп со топол скапоцен камен и неутрални тонови. Машина произведена Во Турција. 100% подлога од јута е безбедна за дрвени подови. Исклучително издржлив и супер лесен за чистење. Отпорен на дамки и нема да исчезне на сончева светлина со текот на времето. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање. Издржлив и лесен за чистење.

Главните својства

Избор на купувачот

Уметник : Danhui Naisubject : Abstract Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е подгот

Најновиот дизајн на нашиот класичен молња чевли понуден во модел на ниско ниво Одличен чевли за сите по�

Гумите Pirelli Cinturato P1 имаат уникатен и асиметричен дизајн на шарите што го намалува бучавата за тивко возе�

Перницата за меморија од пена е во согласност со формата на главата и вратот Оваа мемориска перница го п

Гроздобер инспирирано вклопување со ласкава висока половината зашилена нога за прилагодена стил напра

Пренесете чувство за романса со оваа шема на точката традиционална област на килим...

Без разлика дали ќе го изберете шарениот металик мулти или искривениот горен дел, Стиви од Лесна улица е

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Свесност ЗА ХОББ, поддршка, порака за истражување Маица За Мало Дете За Респираторни заболувања Инктаст

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски езе

Шорцеви За Жени Полите Растегливи Излитени Обични Жешки Џебови Женски Моторџиски Шорцеви Со Среден Стр

Професионалниот дизајн на сечење ги покажува вашите силни мускули, страничното разделување и неправил�

Please wait...