0
clear
  • Стартех Оптички Кабел-Мултимоден Дупле 62. - LSZH-LC St - OM-LC До Сент Фибер Лепенка Кабел
  • -20%
  • -20%
Стартех Оптички Кабел-Мултимоден Дупле 62. - LSZH-LC St - OM-LC До Сент Фибер Лепенка Кабел

Стартех Оптички Кабел-Мултимоден Дупле 62. - LSZH-LC St - OM-LC До Сент Фибер Лепенка Кабел

DEN 303.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мултимодниот 62,5/125 Дуплекс Кабел за Лепенка Со Влакна е прекинат со еден lc (машки) конектор и еден st (машки) конектор, за да се обезбеди потребната врска помеѓу уредите за мрежно поврзување со влакна за мрежи со голема брзина и долги растојанија. Овој кабел за лепенка LC - ST е сместен во јакна отпорна на пламен LSZH (Низок Чад, Нула Халоген), за да се обезбеди минимален чад, токсичност и корозија кога се изложени на високи извори на топлина, во случај на пожар. Што го прави идеален за употреба во индустриски поставки, централни канцеларии и училишта, како и станбени поставки каде што градежните кодови се разгледуваат. За да се обезбедат оптимални перформанси, нашиот мултимоден дуплекс кабел со влакна е индивидуално тестиран и сертифициран да биде во прифатливи граници за загуба на оптичко вметнување за загарантирана компатибилност и 100% сигурност. Поддржан Од Доживотна Гаранција, нашиот Мултимоден Кабел За Лепенка LC-ST е загарантиран да обезбеди долготрајна сигурност и перформанси со врвен квалитет. Повеќе од загубата на Слабеење На Производителот ги исполнува или надминува индустриските стандарди. Број На Конектори : 4. Боја : Портокалова. Конектор О : 1-Оптички ВЛАКНА Лц Машки. Конектор Б : 1-Ул Влакна Машки. Големина На Влакна : 62. 5/125. Тип : Мулти Режим. Должина : 16. 4 стапки (5 м). - ШКУ : СТЧ0109.

Главните својства

Избор на купувачот

Машките спортски панталони се, погодни за кожата и дишат, густа ткаенина, преголеми, меки и удобни, дишат

Опис мрежата За Фаќање е лесна за носење, децата можат да носат насекаде со јажиња, инспирирајќи ја коор�

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум појавување на коверти Овие кар�

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита...

Дете Дете Бебе Девојки Летен Фустан За Шиење Виножито Фустан Принцеза Фустан Без Ракави Моден дизајн, 100

Останувањето организирано станува полесно со Градите На Фиоката Скотсдејл 5 Обезбедувајќи доволно скл�

Овие шест модели го одразуваат педесетгодишното искуство На Вик Како Соло Тимпанист со Симфонискиот Ор

Хадсон Бебе пријатно кадифено ќебе е супер меко, топло и пријатно ќебе за бебиња што ќе го додадете во ра

Никнувањето на јогата се одликува со забавно, удобно атлетско носење со живописни бои и разиграни дезен

Викерман 4 " Маслиново Бонбони Заврши Топката Украс Со Сјајот Линии Овој украс има богата завршница за б�

38" Големина шема : Големина : S САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 Еу : 34 Биста : 98СМ / 38 Ве молиме внимателно прочитај

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Со недооценени палети и дизајни на аловер, Килимите Во Колекцијата Могул ќе донесат безвременска софис�

Бамбини Црн Краток Ракав Едно парче направено од 100% плетена ткаенина од памучно ребро, ова 5 пакување Бо�

Каролини Богатства CK5812 SN Австралиски Териер Љубов Леплива Белешка Носителот, Црвена, Голема, мултиколи�

Каролини Богатства CK6139 CHF англиски Кокер Спаниел Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина, Големи, разн

Име На Моделот на уредот : Macbook Pro 15инчен Со Приказ На Мрежницата (20122015) Со Филтри За Приватност од 3м Злато

Ханкук Оптимо (H426) P205 / 55 R16 89 HOVERVIEWThe Hankook Оптимо (H426) е гума за сите сезони што може да се користи на купеа, с

Душеците за Вежбање theraband® се дизајнирани со нов и подобрен материјал за да обезбедат максимална аморти

LED Пејзаж Светилки, Заштеда На Енергија G9 LED Светилки За Ѕид Биро Светилка Бела Светлина 110140 VSpecification : Точ

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна б�

Производот со потпис НА СКВТОРИ, многу саканиот бестселер, Суштината На Третманот На Лицето, има над 90% П

Ви благодариме за разбирањето и поддршката! 1pc x Мажите Панталони Стандардна Испорака : 1025 дена;Забрзана

Заврши : Сива ВИСИНА НА СТОЛИЦАТА : оваа столица има висина на седиштето од 28,75 инчи, што го прави ова совр

Додадете рустикален шарм во вашата соба со оваа трендовска декоративна акцентна перница со ленти од ал�

BRAVEN 405 нека музиката ќе се движат со BRAVEN 405 Bluetooth звучник Спојување стил и функција, има елегантен дизајн �

NXT порасна и стана еден од најважните моменти на WWE телевизија, ова ДВД ќе вклучува некои од најдобрите н�

Please wait...