0
clear
  • Слаба Мечка худини 7пк
  • -20%
  • -20%
Слаба Мечка худини 7пк

Слаба Мечка худини 7пк

DEN 351.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Златниот стандард од кој се мерат сите мамки за пливање без плевел. Слаби Мечкалки фаќаат риба кога сите други мамки за пливање не успеваат. Нашиот широк опсег на бои ќе ја покрие секоја ситуација што може да ја сретнете на вода. Тие можат да се ловат во различни стилови од бестежинска, пондерирана кука, глава за жига, глава за скринџер, наместена Тексас и наместена каролина. Ние ги инјектираме Слабите Мечкалки со тони сол, така што тие лесно се фрлаат дури и во најветровитите денови. Пробајте ја оригиналната Слаба Мечка и брзо ќе видите зошто е најдобра! Златниот стандард од кој се мерат сите мамки за пливање без плевел. Слаби Мечкалки фаќаат риба кога сите други мамки за пливање не успеваат. Нашиот широк опсег на бои ќе ја покрие секоја ситуација што може да ја сретнете на вода. Тие можат да се ловат во различни стилови од бестежинска, пондерирана кука, глава за жига, глава за скринџер, наместена Тексас и наместена каролина. Ние ги инјектираме Слабите Мечкалки со тони сол, така што тие лесно се фрлаат дури и во најветровитите денови. Пробајте ја оригиналната Слаба Мечка и брзо ќе видите зошто е најдобра!.

Главните својства

Избор на купувачот

Дизајниран специјално за апликации за опрема за финеси на Средниот Запад нед околу тешки области за пок

Флук Стик Џуниор прави се што прави неговиот голем брат, само во помал пакет Без разлика дали го рибите б

Со реплицирање на повреден Мино, Сјај или Харинга, и во изгледот и во дејството, Livetarget twitch Minnow поседува и�

Ц&Х Кралот Бастер е смртоносно оружје за правење пари за рибарите на кралот на турнирот Користен со опре

Гуган Мамки Сочен Пливач 3.3", Зелена Гуштерска Сенкаребрата во линија и под опашката во стилот на подига�

Вилушкаил Мека Мамка, Опрема За Риболов Вештачка Вилушка Мамка Риболов Мека Мамка Риболов Додатоци За С

Оваа метална жига во форма на мамка го привлече вниманието на сите видови риби низ целата земја...

Долго време класично, WeeR има одлично мрдање и лесно се враќа Риболовците на бас го користат ВиР како лок�

Водачите на рачно врзани снелирани јазли што се користат за овие апаратури обезбедуваат совршена презе

Опис : *Сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*синџирот на пердуви �

Чудо игра Ајде Да Одиме Риболов ИграСини ТОНИ ЗАБАВА Одлична забава за деца и обично станува нивна омил�

Мудракерот е идеален за џигирање риби од дното Три уникатни карактеристики го прават Мудракерот неверо

Компанијата бун мамка ги изработува најдобрите во риболовните мамки повеќе од четвртина век и е целосн�

Исклучително ефикасен при риболов На Лосос или Челик, оваа мамка обезбедува поставување што обезбедува

Езеро Јасно ваблер #1 Сил / полицаец; овие лажици за тролање првично беа дизајнирани за фаќање езерска па�

Совршена боја за големи работни места Без разлика дали умирате неколку десетици харинга, балиху или 10 к�

Подготвени за вашиот следен улов на трофејот со најнова опрема за риболов? Завршете го вашиот арсенал с�

Деракупот е дизајниран да се лови од брегот или бродот и неговата компактна големина имитира мамка Дури

Оваа намалена елазтех пливачка мамка обезбедува неверојатна мекост, акција за пливање и 10 пати тешка из

Сончевите риби претставуваат еден од најплодните видови сточна храна што се наоѓаат во скоро сите водн�

Ако вашиот татко или дедо некогаш отишле на риболов на големиот Северозапад, шансите се дека тој ловел р

Измамите Во Живо Се резултат на најновата технологија во пренос и печатење слики Овој нов револуционер�

Please wait...