0
clear
  • Се справи СО HD 2-Пакет, Плоштад Бил Crankbait Риболов Мамка,, Црвениот Craw
  • -20%
  • -20%
Се справи СО HD 2-Пакет, Плоштад Бил Crankbait Риболов Мамка,, Црвениот Craw

Се справи СО HD 2-Пакет, Плоштад Бил Crankbait Риболов Мамка,, Црвениот Craw

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се Справи Со Hd Плоштад Бил Crankbait Мамка Мамка е совршен за плитка вода, моќ риболов. Дизајнот на квадратната сметка и уникатната акција постојано ќе пребаруваат со непредвидлива акција додека сеуште работат точно. Исто така, помага да се оттргне капакот за да се привлечат штрајкови. На Справи HD Плоштадот Сметка е исто така опремен со внатрешни штракаат кои помагаат да се привлечат риби. Овој квадратен бил кранкбајт се нуди во 2-пакет, про-пакет, за неверојатна вредност. 2 Чудак - Мамки по пакет. Тврди мамки за капење за Бас, Крапи или Перде. Погоден за длабочина од 9-14 стапки. Може да се користи за Слатководни или Солени води. Нурка 9-14 нога. Екстра широк нишање. Тврд мамка со силен штракаат.

Главните својства

Избор на купувачот

ПопН Рибата Бетс Е точниот дизајн на миноу за пливање со стрела Оваа мамка има висококвалитетна плута з�

Изборот број 1 за риболовците кои сакаат да ја комбинираат ефективноста на сарделата и другите риби со м

Омилен мирис меѓу риболовците и водичите, Лосионот За Лункер На Мајк заработи завидна репутација како с

Бомбардерот Солена Вода Долг Истрел тенок мамка од миноу беше дизајниран да максимизира четири главни �

Дизајниран специјално за апликации за опрема за финеси на Средниот Запад нед околу тешки области за пок

Нашите Здолништа Со Треперење се совршено вметнување за употреба при риболов Со Златна Ѕвезда Златна М�

Вилушкаил Мека Мамка, Опрема За Риболов Вештачка Вилушка Мамка Риболов Мека Мамка Риболов Додатоци За С

Езеро Јасно ваблер #1 Сил / полицаец; овие лажици за тролање првично беа дизајнирани за фаќање езерска па�

Оваа метална жига во форма на мамка го привлече вниманието на сите видови риби низ целата земја За џигир

Ливингстон Мами Про Мевосек Без Усни Мамка е класичен и докажан дизајн што го користат почетниците и пр�

Сите нови 3 " Нед Црв! Дизајниран да биде риболов со глава за жига за популарната техника на опрема"нед" Но

Чакалот ишад дава природни вибрации кои инстинктивно предизвикуваат гризење на басот Совршен за финес

Исклучително ефикасен при риболов На Лосос или Челик, оваа мамка обезбедува поставување што обезбедува

Карактеристики : р Бел скакулец со прозрачен ефект, попривлечен за рибите, што го прави моќен риболов фа�

Гуган Мамки Сосен Пливач 4.8", Гобиребрата во линија и под опашката во стилот на подигање на стомакот на С�

Гуган Мамки Сочен Пливач 3.3", Зелена Гуштерска Сенкаребрата во линија и под опашката во стилот на подига�

Сончевите риби претставуваат еден од најплодните видови сточна храна што се наоѓаат во скоро сите водн�

Опис : * Сосема нов и квалитетен * Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практичен* Специј

Опис : *Сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*синџирот на пердуви �

Деракупот е дизајниран да се лови од брегот или бродот и неговата компактна големина имитира мамка...

А тексас платформа и жига без плевел во еден, Про Куршум Без Плевел Jighead располага со вграден куршум мија

Флук Стик Џуниор прави се што прави неговиот голем брат, само во помал пакет Без разлика дали го рибите б

Пантер Мартин Забележаните Спинери доаѓаат во различни комбинации за да можете да ја изберете вистинск

Ц&Х Кралот Бастер е смртоносно оружје за правење пари за рибарите на кралот на турнирот Користен со опре

Сите одлични карактеристики за фаќање риби како светски познат Иландер, сепак помали по големина и тежи

Златниот стандард од кој се мерат сите мамки за пливање без плевел Слаби Мечкалки фаќаат риба кога сите

Направено со светла хромирана глава и иридентно лелеаво здолниште Дизајниран да се користи со мртва ил�

Please wait...