0
clear
  • Поврзете Класичен Мрежа Игра На Табла, Во Ред Игра За Деца, Играч Стратегија Одбор Игри, Возраст 6+
  • -20%
  • -20%
Поврзете Класичен Мрежа Игра На Табла, Во Ред Игра За Деца, Играч Стратегија Одбор Игри, Возраст 6+

Поврзете Класичен Мрежа Игра На Табла, Во Ред Игра За Деца, Играч Стратегија Одбор Игри, Возраст 6+

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСНА, БРЗА И ЗАБАВНА ИГРА ЗА СЕМЕЈСТВА : Лесна за учење и едноставна за поставување, семејната игра Поврзи 4 Класична мрежа за 2 играчи е омилена за брзо играње. МОДЕРЕН СТИЛ И ЛАДНИ БОИ : Играта Поврзи 4 Класична мрежа за деца ја носи популарната игра чекор понатаму со елегантен стил и ладни бои за да ги држи играчите залепени на мрежата. ВОЗБУДЛИВА СТРАТЕШКА ИГРА : Предизвикајте пријател да владее со мрежата! Стратегијата ја придвижува конкуренцијата во оваа игра На табла Поврзи 4. 3 НАЧИНИ ЗА ИГРАЊЕ : Изберете класична Игра Поврзете 4, бесплатно За Сите Поврзете 4 варијации На Лудило или трета опција што им овозможува на играчите да испуштат диск или да исфрлат еден од дното со функцијата што се појавува. Наредете ги, блокирајте ги противниците и бидете први што ќе добиете 4 по ред за да победите. Барате забавни игри за патување или некои класични игри за деца? Играта Поврзи 4 е одличен избор за состанок за играње, активност на дождлив ден или во секое време кога вашите деца сакаат забавна игра да си играат со пријател.

Главните својства

Избор на купувачот

Искусете ја убавината и чудото на Големиот Корален Гребен додека учите за опасностите со кои се соочува

ВО привлечна кутија, КОМПЛЕТОТ ЗА НОЌНИ ПОДАРОЦИ ЗА СЕМЕЈНИ ИГРИ ИМА три натпревари во еден ред совршен

Теоријата На Биг Бенг Клушелдон е предаден, и тој бара правда!Играчите одредуваат КОЈ го сторил тоа, што

Класичната блокредење, магацинотпаѓа игра На Џенга има сосема нов пресврт! Како ќе се спротивставите на

Искусете ги револуционерните М У Л Е и придружете им се на вашите колеги пионери вонземјани на возбудли�

Фантастична игра на стратегија, Циркуло спакува четири натпревари во една цевка! Тоа е одлична забава з�

Онаму каде Што Целата Е Збир од Нејзините Делови Во оваа игра за редење и совпаѓање, играчите откриваат �

Со вашите картички поставени во мрежа, се обидувате да ги замените картичките со високи резултати со он�

Дали ќе ја испратите Хана заедно на експедицијата во пештерата? Или наместо тоа, таа треба да го поминув�

Ксенохантерс е тематски привлечна игра на табла на авантура и ужас Еден играч станува Застрашувачки Кс�

Истите правила важат И Во Елфенси како И Во Елфенланд, освен како што е опишано во правилата...

Опис на производот Ако барате игри за вечера во кои може да ужива целото семејство, ќе ги сакате игри за �

Ливин ' Сонот Е проширување За Игра На Табла Со Црвенило На Животот со Игри На Стомакот...

Освојувањеима војна во земјата На Вестерија Со години, големите кралства Стронгхелм, Варстон, Храброст

Играта кастелан ги предизвикува нечии вештини за стратегија и тајминг Пар играчи работат заедно за да и

ОМИЛЕНИ ЛИКОВИ : во ова издание на монополската игра, куќите Со Жаби и замоците На Принцезата Праска ги з

Проширете Ја Вашата Мемоари '44 Стратегија Одбор Игра Со Мемоари' 44 Опрема Пакет На Денот Д, Сојузничките

Работите поминаа од лошо во полошо во колењето Гулч Некогашниот тивок мал град веќе еднаш беше презасит

Аркам Хорор Игра Со Карти : Часот На Ловецот Новела ја следи саканата истражувачка Џени Барнс додека изб

Рефразирај, Кантри Изданието од 70тите е забавна и примамлива "игра со имиња" наменета за две или повеќе л

Возвратете се на непријателите на царството Во Хероите На Теринот! Во оваа кооперативна игра со карти з�

Хит З Патот е игра зомби патување патување од познатиот дизајнер Мартин Валас Играчите се тркаат од Чик�

Дуото Блокус е совршена стратешка игра за двајца! Двајца играчи се вртат ставајќи парчиња од избраната �

Ова издание На Класичен УмСтапица од Страна На Почетните Медиуми, содржи стотици загатки, мистерии, brainte

Во Каркасон : играчите на Табла Со Стратегија За Сафари излегуваат на сафари и се обидуваат да видат што

Пилешка супа за душата сметајте ги вашите благослови е играта со став за благодарност! Бидете првиот иг

Тоа е одличен подарок за деца на возраст од 5 и повеќе години Многу е забавно за децата да постават знак ""

Please wait...