0
clear
  • 1: Куќа Кукла, Безбедна Кукла Играчка, Минијатурна Куќа Кукла, За Деца Деца Ноќна Наметка
  • -20%
  • -20%
1: Куќа Кукла, Безбедна Кукла Играчка, Минијатурна Куќа Кукла, За Деца Деца Ноќна Наметка

1: Куќа Кукла, Безбедна Кукла Играчка, Минијатурна Куќа Кукла, За Деца Деца Ноќна Наметка

DEN 447.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

1 : 12 Куќа Кукла, Безбедна Кукла Играчка, Минијатурна Куќа Кукла, За Деца Деца Ноќни Наметки Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Куклен Материјал : Керамика, Крпа : Висина на Стоење Со Држач : Прибл. 15,3 см / 6 застанете Ја Основната Должина : Прибл. 5,2 см / 2ин, Ширина : Прибл. 4см / 1.6 забелешка : тоа не е играчка за новороденчиња, ве молиме обрнете внимание за да избегнете случајно јадење или повреда на новороденчето. Пакет Листа : 1 х Кукла Забелешка : 1. Ве молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Изработени од висококвалитетна керамика и ткаенина, безбедни и еколошки, нетоксични и издржливи. На дното на куклата има потпора за стабилизирање на куклата, играње улога на поддршка и прикажување на куклата. Декоративни додатоци за минијатурни куќи играчка, погоден за колектори кои сакаат мини кукли. Уникатниот дизајн на изглед го прави попривлечен, извонредна изработка, убав и исклучителен.

Главните својства

Избор на купувачот

квалитетно чисто и еколошки висококвалитетен мек материјал, екстремитетите се исполнети со мек матери�

Официјално лиценциран од хасбро! Мери 5 инчи Вклучува : glitterbelle пони слика & четка Стапалото на пони содрж�

Барби Dreamtopia Меурчиња ' N Забава Виолетова Сирена Кукла : Возраст : 3 Y+ Вклучува кукла сирена со тематика од

Од рутински училишен ден до авантура На Супер Херој, галаксијата е граница! Можете да ги соберете сите а�

Визија за празнично совршенство! 2009 Празник Барби кукла блеска како одраз на возбудлива година прослав�

Од Производителот доверливите помошни миленичиња На Братзилаз им помагаат на девојките да ја работат с

За оваа ставка куклата барби носи неверојатен ансамбл кој сигурно ќе направи голем влез.Нејзиниот црве�

Продавниците се вратија и подготвени да го покажат својот стил! И има некои нови девојки на блокот! Има с

Оваа ГЃа Прекрасен 11" Куклата Што Зборува ќе направи прекрасен додаток на колекцијата со својата уникат

Верувајте дека вашиот омилен лик На Дизни се подготвува за топката со Магичното Стапче На Дизни Пепелаш

Сегментот на магични двигатели носи возбудливо движење кон омилената принцеза на вашиот мал сонувач...

Чудовиште Висока има сосема нова класа на чудовиштахибриди! Овие духови се застрашувачки деца на две со

Колекционерите и fansубителите на Brу Братц можат да ги слават девојчињата со страст за мода! со овие икони

12 Инчен Кукла Карактеристики : за следната генерација На Малата Мајка Слатка како мене кукли им даваат н

Конечно, завршете ја вкупната трансформација со користење на вклучените алатки за коса за да го создаде

Нивниот нежен изглед и соодветната големина ги прават основни украси за вашата маса на прозорецот, поли

Оваа официјална модна кукла БТС х Мател е неверојатно автентична рекреација На Џин, облечена во блескав

Од нивното деби, духовите и Манстерите На Чудовиштето Хај ги прикажуваат своите откачени чудесни недос�

Децата можат лесно да се забавуваат со оваа глава со висок стил на чудовиште Се одликува со забавна шмин

Опис : Доаѓајќи Со мека текстура и извонредна изработка, оваа кукла е удобна за допир и издржлива за упот

Донесете ги дома авантурите На Дизни Раја и Последниот Змеј Со Зборување Раја кадифен! Осамениот Воин Р�

Рекреирајте незаборавни моменти од филмот Барби и Нејзините Сестри во Големата Авантура На Кученцето С

Имагинациите можат да играат авантури под градските светла или во центарот на вниманието со кукли инсп�

Овој Колекционерски Коњ од 7 инчи е инспириран Од оригиналната серија На Нетфликс, Бесплатно Возење Со Д

Нека ве маѓепсаат симпатичните Кукли И нивните пријатели животни Куклата Фелисити Фокс споделува посе�

Нанси сака да биде активна и на отворено Таа ја сака зимата! Време е да ги погодиме падините за некои сно�

Време е за големото откривање, бидејќи Л О Л Изненадување доби прекрасен преуредување! Од нови изненаду�

Овие симпатични мини кукли се 3" верзии на вашите омилени ликови од саканите Филмови На Дизни Мини кукли�

Калико Животни минијатурни куклени куќи, играчки и фигури се безвременски и класични висококвалитетни

Please wait...