0
clear
  • Каталог Пликови, Аква, 25 Пакет
  • -20%
  • -20%
Каталог Пликови, Аква, 25 Пакет

Каталог Пликови, Аква, 25 Пакет

DEN 159.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Jam Paper® Aqua Blue 10 x 13 Пликови Со Отворен Каталог На Хартија со Затворачи за Џвакање се изработени од висококвалитетна, 28lb, малку текстура хартија и имаат комерцијални отвори за размавта. Овие пликови се продаваат во пакувања од 25 и имаат сигурни затворачи за џвакање активирани со влага. Секој од нив има големина од 10 х 13 инчи, што ги прави одлични за стандардни и малку поголеми документи! Користете ги за испраќање важни документи и форми без набори. Светлината, летото, океанската, аква сината боја на овие пликови изгледа светла и професионална и ќе го привлече вниманието на сите ваши примачи на пошта. Користете ги овие пликови за домашна и канцелариска пошта. Големина : 10ин х 13ин Боја : Аква Количина : 25 Боја : Аква Сина. Големина : 10 х 13 инчи. Количина : 25 пликови по пакување. Карактеристики на пликот : директно затворање на гума за џвакање / Тежина На Хартија : 28 фунти / Мазна завршница на хартија.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте ги сметките, сметките и важната кореспонденција од елементите со Пластични Пликови На Џем Харт�

Jam Paper® Brite Hue Fuchsia Топло Розова А2 Покана Коверти мерка 4 3 / 8 x 5 3 / 4 инчи во големина и се направени од мазна,

Стил : совршено е за топли бранови, активности на отворено, вежбање во затворен простор, терапија со трес

Направени за поголеми пораки, Jam Paper® A9 Пликови Со Бели Брошури се грижат за различни прилики Испратете у

Продадени како 500 / Кутија.Белата ткаена завршница.Гумени размавта.Овие пликови се со големина од 4 1 / 8"H x

Барате квалитетно изработено плико за политика со слатка и професионална боја? Џем Хартија® Чоколадо К�

Број 10 пликовите со фактури нудат внатрешна безбедносна нијанса на приватноста за вашата содржина Диза

Пликовите со Отворен Крај 9 х 12 се професионален начин за испраќање рамни, но обемни материјали како пам�

Дали барате висококвалитетен плик А7 за покани, соопштенија, честитки и многу повеќе? Овие пликови се ис�

Додадете одредена разлика на вашето биро со Хартија За ЏЕМ и Пликови Со Покана За Квадратна Хартија на П

Хартија ЗА ЏЕМ може да се користи за покани, лична секојдневна пошта, сметки, фактури, изјави, деловни бе�

Чувајте ги сметките, сметките и важната кореспонденција од елементите со Хартија За ЏЕМ и Пластични Пли

Џем Хартија И Плик Белите Пликови А6 со Облога од сребрена Фолија се со големина од 4,75 х 6,5 инчи и се израб

Јамем хартија® Лесни Пликови За Покани За Бебиња А7 со големина од 5,25 х 7,25 инчи, што ги прави идеални за с�

Џем Хартија Брит Хуе Сина Рециклирана 9 х 12 Пликови Со Отворен Каталог Со Затворачи за Џвакање се направ�

Квалитетни Пликови За Затворање На Гуми За Џвакање Со Двоен Прозорец Двоен Прозорец5by88 5by8" W x 3 5by8 " L 24 lb

Please wait...