0
clear
  • Зенпад ЗТ581КЛ - Таблет-Андроид 6. - Мк еммц-7.9 ИПС-микросд слот-4Г-ЛТЕ-црна
  • -20%
  • -20%
Зенпад ЗТ581КЛ - Таблет-Андроид 6. - Мк еммц-7.9 ИПС-микросд слот-4Г-ЛТЕ-црна

Зенпад ЗТ581КЛ - Таблет-Андроид 6. - Мк еммц-7.9 ИПС-микросд слот-4Г-ЛТЕ-црна

DEN 1647.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Tru2 Life-јасно, без замаглување motiotionasus Zen Pad Z8 е опремен СО asus Tru2 Life+ технологија, која го подобрува видеото со сцени со брза акција - како што е спортот - со зголемување на стапката на освежување на екранот, што резултира со намалено замаглување и мазно, детално движење.0 (Бел Слез) - 16 МК - 7.

Главните својства

Избор на купувачот

Ективната осуминчна таблета Genesis Prime вклучува Android 4.1 (желе грав), обезбедувајќи повеќе интуитивно корисн

HD Дисплеј, Визуелен Празник : Со 1280*800 IPS дисплеј со висока дефиниција, 8инчниот екран е зачудувачки и јасе

Нов нов дизајн.А тон напредна технологија За само една фунта Мора да го задржите i Pad Air за да верувате во �

Toshiba Excite 7,7 AT275T16Таблет16 GB7,7 "Клучни карактеристики и придобивки : Android 4.0, Sandwichsmile за сладолед...

Андроид 6.0 Бел Слез 7" IPS Екран, 1024 x 600, компатибилен1.2 GHz QuadCore Intel atom x3 Процесор, 16gb Storage Frontсо кои се соочува 2

Таблетот Ematic 7 HD Quad Core вклучува Android 4.2 (Jelly Bean) и Google Play, давајќи ви ги најновите иновации во мобилната техн

Оставете го вашиот мал ученик да игра со часови на Лаптопот За Истражување На Учење и Разговор...

Cinepad 7 "капацитивната таблета од Алуратек го носи светот на вашите прсти Прелистајте ја веб страницата, п

Carreffree gadgets Kidszeepadgrn Zeepad 4gb Android 4.4 Kitkat 7 "Детска таблета, Greena Bout : The Create Free Gadgets® Zeepad Kidszeepad 7 " Детска таблета во

Воведување НА RCA 11 Delta Pro Android 9 пита (2во1) таблета / тетратка со отстранлива тастатура : Работи На Android 9.0 и г�

Течниот ретина дисплеј се одликува со вистински тон, широка боја на П3 и ултралова рефлексивност, правеј

Може да се пофали со поголем од просечниот дисплеј, со тесни рамки што ви даваат 10,3 инчи употреблив прос�

Please wait...