0
clear
  • Трубленд Течна Основа Без Масло, Л - Топло Беж, фл оз, Хидратантна Основа, Навлажнувачки Темел, Фондација Без Суровост, Беспрекорно Се Вклопува, нема Да Ги Затне Пори?
  • -20%
  • -20%
Трубленд Течна Основа Без Масло, Л - Топло Беж, фл оз, Хидратантна Основа, Навлажнувачки Темел, Фондација Без Суровост, Беспрекорно Се Вклопува, нема Да Ги Затне Пори?

Трубленд Течна Основа Без Масло, Л - Топло Беж, фл оз, Хидратантна Основа, Навлажнувачки Темел, Фондација Без Суровост, Беспрекорно

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Течна Основа COVERGIRL Tru Blend, L-7 Топло Беж, 1 Fl Tru Blend Фондацијата fl oz COVERGIRL е совршена течна основа со природна, росна завршница. Замаглување на несовршеностите и вечерниот тон на кожата со својата лесна формула за подлога, вашата шминка ќе трае цел ден! Оваа подлога беспрекорно се вклопува, така што светот не гледа шминка-само убава кожа со природен изглед! Ќе доживеете росна завршница која трае цел ден, замаглувајќи ги несовршеностите и вечерниот тон на кожата. Не сте сигурни дека ќе можете да ја пронајдете вистинската нијанса? Без грижи—Трубленд е формулиран за совршено да одговара на 99 проценти од сите тонови на кожата. Течна Основа COVERGIRL Tru Blend, L-7 Топла Беж, 1 fl OZ ДОЛГОТРАЈНА ОСНОВА : Дава росна завршница која трае цел ден, замаглувајќи ги несовршеностите и вечерниот тон на кожата. БЕСПРЕКОРНО СЕ ВКЛОПУВА : оваа лесна подлога совршено одговара на тонот на вашата кожа за да не знаете каде завршува вашата шминка и каде започнува вашата кожа!. Нема ДА ГИ ЗАТНЕ ПОРИТЕ : формулата без Масло помага во спречување на појава на изливи. ПОВЕЌЕ НИЈАНСИ : Достапни во 21 нијанса-7 светли, 7 средни и 7 длабоки. ПРИРОДНО : не можам да кажам каде завршува основата и кожата започнува со Невидлива Технологија.

Главните својства

Избор на купувачот

Римел Лондон Трајна Завршница 25часовна Фондација За Дишењемеловата Нова Трајна Завршница 25часовна Фон

Добијте ги придобивките од Шминката и Нега на Кожата сите во едно Откријте дебела и мазна кожа, со приро�

Капка по капкавие сте во контрола! Оваа лесна основа и дава на кожата природна, вистинска завршница на к�

Лореал Париз Непогрешлива Свежа Облека 24 Часа Течна Основа Шминка, 486 Тост Бадем, Воведувајќи ја нашата �

Формулата добра за вас помага да се подобри состојбата на кожата и обезбедува континуирана хидратација

ХД Фондација За Долго Осветлување На Абење Со висока Дефиниција Средна До Целосна Покриеност Мазна, Дол

Природна, градежна покриеностдома или во движење Нашата технологија за замаглување ја прави вашата кож

Лореал Париз Видливи Лифт Серум Фондацијата Шминка, 143 Мека Слонова Коска, Воведување на пробив во возра

Контролирајте ја вашата сенка! користење На Целосна Контрола Про Капка Нијанса Менувачи! Прилагодете ј�

Лузни од акни? Темни дамки? Кругови под очите? Те покривме! Нашата крем фондација го прави сето тоа...

Најновата иновација на култотомилена фото Фокус франшиза : Фондацијата Роса Бестежинска, суперхранлив�

Суровостбесплатно Најдете ја вашата совршена Нијанса На Професионална Шминка НА НИКС?с?Вкупно Контрол�

Зелено Издание На Maybelline Superdrop Затемнета Маслена Шминка, Прилагодлива Покриеност, 80, Maybelline Newујорк Зелено

Уживајте во беспрекорен изглед со Фондацијата Цвет за лице со буквар Тоа ги неутрализира несовршености

Основа, серум, Хидратантна Крема или Мелем за Убавина? Динг Динг! Сето тоа е погоре! Достапно во 30 нијанси

Целосно покриена, водоотпорна шминка за подлога која трае цела ноќ, доволно удобна за носење секој ден, �

Со уникатна лесна цврста до течна формула, Фондацијата Max factor miracle Touch ја отстранува потребата за традици

Лореал Париз Вистински Натпревар Луми Течна Основа Шминка, C5 Класичен Беж, Конечно, шминка што создава к

Течна, полу мат фондација со средно градење покриеност Нанесете на лице за мазна и беспрекорна завршниц

Сакате повеќе покриеност? Додадете повеќе капки за подлога! Баф стручно користејќи Ја Четката За Основа

Луксузна, долготрајна основа што се меша со вашата кожа и ја остава со нежен мат сјај и мазен, кадифеен и�

Color Stay Активна светлина шминка SPF 25 Брегот на Слоновата Коска 110 1 мл со Softflex SPF 25 Потема, покриеност на све�

Ние Не може Дури и Професионалната шминка на NYX, родена за да сјае природно зрачи, е толку сјајна Достапн�

Основа, серум, Хидратантна Крема или Мелем за Убавина? Динг Динг! Сето тоа е погоре! Достапно во 30 нијанси

Please wait...