0
clear
  • Жолто Злато Ип Позлатен Рамен Четкан Центар Со Висок полски Скалест Свадбен Прстен За Мажи Или Дами
  • -20%
  • -20%
Жолто Злато Ип Позлатен Рамен Четкан Центар Со Висок полски Скалест Свадбен Прстен За Мажи Или Дами

Жолто Злато Ип Позлатен Рамен Четкан Центар Со Висок полски Скалест Свадбен Прстен За Мажи Или Дами

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дали барате прстен кој засекогаш ја задржува својата форма и лак? Тогаш прстените Од Волфрам Карбид се за вас! На скалата Мохс За тврди материјали, Дијамантот е рангиран како 10, А Волфрамот е 9, тоа значи прстен отпорен на гребење кој никогаш нема да ја изгуби својата форма. Нашите волфрамски прстени се создадени без Кобалт и затоа Исто Така Хипоалергични, тие никогаш нема да ја иритираат кожата. Сите наши прстени се удобно вклопување што овозможува удобно носење без остри рабови. Носете го овој прстен како прстен за ветување, свршувачка или свадбена лента, задоволство загарантирано со овој прстен што ќе трае. 8мм Жолто Злато Ип Позлатен Рамен Четкан Центар со Висок Полски Скалест Прстен За Свадбена Лента За Мажи или Дами. Удобно Вклопување кое совршено се вклопува и нема да се лизне лесно или лабава форма. Елегантниот ergономски дизајн има Удобен метал што Мајсторите совршено се вклопуваат на прстот без непријатност и едвај ќе го почувствуваат на прстот . Хипоалергични квалитети, правејќи совршен Роденден, Годишнина, Свадба, Свршувачка или Подарок За Денот на Вљубените. Прави идеален подарок за вашиот партнер, Девојка Дечко, Вереник Младоженецот, Татко, Сопруг Крал Кралица или Вашиот Најдобар Пријател. Може да се купи за вашата Свадба, Свршувачка, Годишнина, денот на Вљубените, Роденден, Дипломирање и многу други специјални прилики или може да се носат за секојдневни модни и празнични забави . Овој прстен доаѓа со вистински дизајн за удобност, кој совршено се вклопува и нема лесно да се лизне или лабава форма. Елегантниот ergономски дизајн има удобно вклопување кое совршено се вклопува на прстот без непријатност и едвај ќе го почувствува на прстот.

Главните својства

Избор на купувачот

10к 4мм Лтв Милграин Половина Круг Бенд Големина 14 Материјал : Примарна Чистота : 10К|Финиш : Полиран|Камен

Донесете го светецотзаштитник на патувањето со овој ѓердан Од Медалот Свети Кристофер Обликуван од сре

Овој синџир сингапур со бело злато од 10к е долг 18 инчи Тој е цврст со полиран финиш и е направен во Италиј

Направете ја вашата сродна душа да се чувствува попосебно со овој бенд од бело злато од 10 карати...

Нудејќи ја вистинската количина на искра, овој женски прстен од бело злато од 14 карати е едноставно совр

Додадете фенси допир на вашиот стил со овие 14 каратно бело злато уникатни и примамливи обетки...

Спецификации : Материјал : ПримарнаЧистота : 14К; Заврши : Полиран; Позлата : Родиум; Должина На Синџирот : 18

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 14 каратно жолто злато, ов�

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 10 каратно жолто злато, ов�

Жив избор за секоја пригода, овој син сафир и дијамантски прстен нуди привлечен стил Благодатно изработ

14kw 10mm Рамен Со Големина На Опсег На Чекор 14 овој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Произведуваат С�

Ако барате прстен што е доказ за гребење и засекогаш го задржува својот сјај, тогаш нашите прстени Од Во�

Цврст 14к Бело Златен Универзитет Во Јужна Калифорнија Вклучен Е Приврзок Со Среден Диск (15мм х 22мм) Елег�

Направете го моментот незаборавен со овој исклучителен дијамантски јубилеен бенд Обликуван ВО кул бел�

10к Жолто Злато 8мм Лесен Комфор Одговара Свадба Бенд Големина 9.5 Големина : 9.50 Должина : 0 Мм Материјал : Пр

10к Жолто Злато 5мм Рамно Со Чекор Раб Свадба Бенд Големина 10.5 Големина : 10.50 Должина : 0 Ммматеријал : Прима

Од Логоарт, овој сребрен глужд стерлинг е совршен за да ја покаже вашата љубов и поддршка за Универзитет

Боја : Кафеава МЕРЕЊА : 6Х6 мм Тип На Поставување : Огради Јасност : Чистење На Очите Пакување : Скапоцен Ка�

Овој пенлив прстен од бело злато од 14 карати сигурно ќе го разубави вашиот изглед Овој уникатен прстен д

14к синџирот исполнет со злато НЕ Е ВКЛУЧЕН Локет држи 2 фотографии Достапно Во Злато Исполнето Оваа Трка

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Ако барате да додадете безвременски стил во вашиот ансамбл, овие обетки со љубовни јазли се совршен изб�

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Продавачот со седиште ВО САД МАТЕРИЈАЛ : 14к Бело Злато.Карактеристика : Цврста.Тип На Обетка : Роден Каме�

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во бело злато од 10 карати, ов

Please wait...