0
clear
  • јаксохду Телефонско Врзување Јазиче Ултра-тенок Универзален Фит Отпорен На Абење Лепенка За Замена На Паметни Телефонски Јажиња За Надворешни работи
  • -20%
  • -20%
јаксохду Телефонско Врзување Јазиче Ултра-тенок Универзален Фит Отпорен На Абење Лепенка За Замена На Паметни Телефонски Јажиња За Надворешни работи

јаксохду Телефонско Врзување Јазиче Ултра-тенок Универзален Фит Отпорен На Абење Лепенка За Замена На Паметни Телефонски Јажиња

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : оваа телефонска подлога за јаже е ултра тенка, а потоа може да се лизне во дупките за полнење на куќиштето без да ја блокира дупката за полнење и да го попречува полнењето.Оваа универзална лепенка за телефонски врвки е цврста и не е лесна за кршење, обезбедувајќи силна носивост, за да можете да ги користите со доверба.Направен со материјал од ткаенина, овој производ е издржлив за долготрајна употреба.Должината на овој производ е 5,9 см, а ширината е 4.7cm.It е универзален за вклопување со повеќето јажиња за паметни телефони.Име на ставка : Телефонски Врзувач Табматеријал : Ткаенинакарактеристики : Лесен За Нанесување, Удобен, Универзален Фитсајз Детали : Големина : 5,9 см х 4,7 см/2,32 "х 1,85" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Телефонско Јазиче За Врзување (Други Не Се Вклучени) оваа телефонска подлога за јаже е ултра тенка, а потоа може да се лизне во дупките за полнење на куќиштето без да ја блокира дупката за полнење и да го попречува полнењето. Оваа универзална лепенка за телефонски врвки е цврста и не е лесна за кршење, обезбедувајќи силна носивост, за да можете да ги користите со доверба. Направен со материјал од ткаенина, овој производ е издржлив за долготрајна употреба. Должината на овој производ е 5,9 см, а ширината е 4,7 см. Универзално е да се вклопи во повеќето јажиња за паметни телефони.

Главните својства

Избор на купувачот

Ѕвезда Нишало Одбор Дрвени Даунинг Одбор Дивинација Метафизички Порака Одбор За Вештерство Викан Олта�

Карактеристики : Материјал : Изработен од материјал од ткаенина од оксфорд, отпорен на абење, издржлив, д

жица влечење систем жица влечење цевка жица Влечење жица извлекувач 6м Кабел Влечење Систем Жица Водич �

Долготрајно, брзо сечење и разноврсна Отстранување на приклучокот лесно како 123 Брзина Слот карактерис�

Забелешка : што добивате Долна Облека Од 1 ПАРЧЕ Прилика : Обичен Тип На Шема : Цврст Материјал : , Најлонск

8"Должина На Панталоните : 104см / 42.3" Колк : 96см / 37.0"горна должина : 73см / 28.3"Половината : 81см / 31.5" Ракав : 59см /

Повод Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот.Закачете се да се исуши Содржина на пакет

Четири Додаток, Додаток За Велосипед, Професионално Производство Издржливи Стабилни Стабилни Перформа

Зголемено Растојание Од Подлогата Премиум М1 Претходно Натоварени Потпори и Амортизери најдобри во пер

Карактеристика : Декорирање на работната површина : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие слатки

Карактеристики одлични за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во ва

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Фетари од Пазарот На Џојбај.Описr r.Оваа ставка �

Опис Овој ракав со прсти е совршен за спортови како што се кошарка, тенис и бадминтон, а исто така е корис

Материјал : Должина На Големина На Памук (См / инч) Биста(см / инч) С 31СМ / 12.20 " 30СМ / 11.81" М 32СМ / 12.60 " 43СМ / 16.93" Л

Кожено издание Јазик : англиски Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот...

Новогодишна Елка Приврзок Украс Поставува Кадифен Кукла Украс Божиќ Дедо Мраз Снешко Ирваси Мечка Виси

Please wait...