0
clear
  • Биплут Креативни Пластични Мини Овошје Вилушка Ручек Декорација Цртан Филм Слон Жирафа Бенто Стап Партија Фаворизира
  • -20%
  • -20%
Биплут Креативни Пластични Мини Овошје Вилушка Ручек Декорација Цртан Филм Слон Жирафа Бенто Стап Партија Фаворизира

Биплут Креативни Пластични Мини Овошје Вилушка Ручек Декорација Цртан Филм Слон Жирафа Бенто Стап Партија Фаворизира

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Со симпатична животинска форма и светла боја, овие чепкалки за заби за храна можат да додадат смешен допир во кутијата за ручек на вашите деца.Овошната вилушка доаѓа со рачка што не се лизга. Значи, може да им обезбеди погодност на децата да земаат храна, како што се овошје, торта, десерти, ужина и така натаму on.It изработен е од пластичен материјал. И мини големината го олеснува зафатот.Должината на овошната вилушка е од 3 см до 6cm.It е одлична за градинка, училиште, бифе или деца роденденски забави.Име на ставка : Овошен Вилушкаматеријал : Пластика Карактеристики : Форма На Цртан Филм, Еднократно, Лесно За Чистење Боја : Случајни Детали За Боја : Должина : 3см-6см/1.18 "-2.36" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 10 х Овошни Вилушки Со симпатична животинска форма и светла боја, овие чепкалки за заби за храна можат да додадат смешен допир во кутијата за ручек на вашите деца. Овошната вилушка доаѓа со рачка што не се лизга. Значи, може да им обезбеди погодност на децата да земаат храна, како што се овошје, торта, десерти, ужина итн. Изработен е од пластичен материјал. И мини големината го олеснува зафатот. Должината на овошната вилушка е од 3 см до 6 см. Одлично е за роденденски забави во градинка, училиште, бифе или деца.

Главните својства

Избор на купувачот

Долготрајно, брзо сечење и разноврсна Отстранување на приклучокот лесно како 123 Брзина Слот карактерис�

6, Страници 568, Печати На Барање Ова ремекдело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроце�

?①КАРАКТЕРИСТИКИ : женски комбинезони без ракави за женски бел комбинезон за жени.35"Size : MBust : 88cm / 34 Дизај�

Зголемено Растојание Од Подлогата Премиум М1 Претходно Натоварени Потпори и Амортизери најдобри во пер

Оваа колекција ги подготвува едукаторите со практични знаења и методи кои ќе им помогнат подобро да ги �

Кожено издание Јазик : англиски Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот...

2020 Контејнер Оган Божиќен Украс Новогодишна Елка Дрвени Приврзоци Опис : Материјал : Дрво.Големина : диј�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Фетари од Пазарот На Џојбај.Описr r.Оваа ставка �

Четири Додаток, Додаток За Велосипед, Професионално Производство Издржливи Стабилни Стабилни Перформа

секоја големина одделно; појавување на пижами сетови продаваат одделно.Безбедни И МекиБожиќни Пижами з

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Please wait...