0
clear
  • Надворешен Двор Торба За Складирање Дожд Време Прашина Покритие Водоотпорен Заштитник
  • -20%
  • -20%
Надворешен Двор Торба За Складирање Дожд Време Прашина Покритие Водоотпорен Заштитник

Надворешен Двор Торба За Складирање Дожд Време Прашина Покритие Водоотпорен Заштитник

DEN 446.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : * Продолжување на работниот век на вашата тенда*Водоотпорна ткаенина, може да ја прикрие вашата тенда во влажни зимски денови*отпорна На Абење, отпорна на гниење, СТП и УВ стабилизирана, лесна за чистење*ја Одржува вашата тенда во беспрекорна состојба кога не се користи*Брз и лесен за употреба. Едноставно ставете ја торбата за складирање над повлечената тенда и врзете ја одзади користејќи ги прицврстените кабли за вратоврска*Дизајниран да одговара на секоја тенда, но е совршен за стандардните рачни тенди, кои веќе ја немаат постојната заштита на алуминиумска касетаспецификации : *Материјал : 300д Оксфордска Ткаенина*Изборна Боја : Црна / Зелена / Сива (Како Што Покажуваат Сликите)*Изборна Големина : 2 метри / 6,56 стапки, 2,5 метри / 8,20 стапки, 3 метри / 9,84 стапки, 3,5 метри / 11,48 стапки, 4 метри / 13,12 стапки, 4,5 метри / 14,76 стапки, 5 метри / 16,40 стапки (прибл.) Содржина На Пакетот : 1 * Двор Тенди Складирање Багноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Фанџи Надворешен Двор Торба За Складирање Дожд Временска Прашина Покријте Водоотпорен Заштитник.

Главните својства

Избор на купувачот

Кога ќе ја купите Љубовта Е Трпелив Вар Зелена Печурка Дрво Обележувач и нова книга, најдобриот дел за ч�

Создадете врска помеѓу синџирите или поправете ја оштетената врска со Оваа Морска Брза Врска на Брегот.

Хеланките се крајната удобност! Дизни знае дека најдобриот начин да се опуштите е да се чувствувате удо�

Спецификација : Тип На Ставка : Ленти За Пилешки Ногиматеријал : Tpusmall Внатрешен Дијаметар : Прибл 13мм / 0,5

Рачни Железнички Фитинзи, Рачна Железничка Тркалезна Основа Цврста Висока Цврстина 316 Нерѓосувачки Чел

Во текот на нашата 70+ годишна историја, Ворн доби стотици награди од добавувачи, медиуми и трговски орга�

Машка Работна Облека Шорцеви Тенок Одговара Мулти Џеб Патент Директно Цевка Повик Панталони Исечени Па

Постелнина Ватенка Пакет 1 Навлака За Јорган Од Јорган, 2 Украсни Перници Навлаката за јорган е дизајнир�

Спецификации : Пол : Женски Стил : Секси И Мода, висок квалитет и, мода, Ви Донесе удобно уживање, Жешко сек

09" Колк : 130cm / 51.27"Size : SBust : 100cm / 39.33"Length : 148cm / 58.Рачно миење во cold Погледнете ја табелата со големини за детал

Добредојдовте Во Женска Облека, ви посакувам убав шопинг Материјал : Полиестер, Памук : Држач За Јака : Ел

Ловско Цветни Печатени За Жени Мода Краток Ракав V Вратот Блузи Работа Печатење Џеб Блуза Блузи Сина Featur

7,8 инчи / 20 см во должина и 0,07 инчи / 2 мм во дијаметар Виеле застосовањ : шнурки оздобне На Бозе Народзение

Совети за Силиконски Слушалки, Заменливи Изолирани Надворешни Врвови За Замена На Бучава Што Се Одвоју�

Please wait...