0
clear
  • Елама Бар Столче Со Прилагодлива Висина И Вртливата, Црна И Хром, Во собата на 2
  • -20%
  • -20%
Елама Бар Столче Со Прилагодлива Висина И Вртливата, Црна И Хром, Во собата на 2

Елама Бар Столче Со Прилагодлива Висина И Вртливата, Црна И Хром, Во собата на 2

DEN 6879.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете стилски допир во вашиот домашен бар или кујнски шалтери Со Ретро Прилагодлива Столица За Шипки Елама 2 Парче Во Црна Боја со Хромирана Основа. Овој комплет столови е уникатно обликуван за да го формира долниот дел на грбот додека седите. Вртливата основа е совршена за подвижност и прилагодлива висина ви овозможува да ги прилагодите овие столици на која било висина што е најудобна и најпогодна за вашите домашни шалтери. Ниту едно оружје не ви дозволува да ја седите столицата една до друга без да се грижите за недостаток на простор. Овие прилагодливи столови се изработени од квалитетен метал и густа пластика за силен и долготраен дизајн. Сет : 2 Прилагодливи Вртливи Столици. Материјал : Абс Пластика, Метал. Боја : Црна, Хром. Назад : Полн Грб. Прилагодливи 15" - 23 " инчи од основата до седиштето.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај.Опис...

Големина : 66 Препорачана Возраст : 06 Месеци Биста : 67см / 26,38" Должина : 48см / 18,90" Големина : 73 Препорачана Во�

86" Должина : 99cm / 38.82"XXXXL1216428494cm / 33.43"Length : 101cm / 39.24" ГОЛЕМИНА : XXXL сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 половината :

Големина : S САД : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Половината : 5660cm / 22.19" n joggers панталони за жени панталони за жен

Тешки метални осветлување Бандаж5ft продолжување јасЗрак 1.5" дијаметар цевки на бандаж продолжување...

Седнете и опуштете се во кадифената удобност што ја обезбедува столчето за дневна кочија Савана...

Големина : Половината со една големина : 6288см / 24,4134,65" Должина : 20см / 7,87" Тежина : 4060КГ Жени Чипка Секси Гаќ

Описr r.Оваа ставка е повеќефункционален и извонреден месинг украс од вилинско коњче Изработени од врве�

Продавница овордтанк фокусирајте се на женската облека.Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледн�

Кожено издание Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот Препечатени од 1823 из�

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дуксери Дводелна О

28"Големина : XXLSize Удобно и Меко : нашиот градник за нега е изработен од путер мека и дише ткаенина, со одли�

Please wait...